Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
f
16. aprīlī 21:06
lohhi nejēdz sūda vagonus uz riteņiem paši uztaisīt.
Try
16. aprīlī 21:07
Būtu pareizi, ja Daugavpils pasūtītu Ārlietu ministriju ar visu pediņu dirst! Vēl kaut kādas ērces dos padomus un rīkojumus, no kā un ko pirkt.
Mice
16. aprīlī 21:10
Lai tas zilais pediņš sarunā ar saviem saimniekiem un tie lai uzdāvina! Dpils brauks ar amīšu tramvajiem.
lemo
16. aprīlī 21:20
Pidris saks diktet daugavpiliesie kur ko pirkt. LV diktators.
Dvinskis
16. aprīlī 21:25
Cik šai fosilajai bildei gadu? Velna milti - zilie tramvaji ir sena vēsture. Kad raksta autors te pēdējo reizi bijis? Vēl zirgu tramvaju bildi piemeklējiet, Rīgas gudreļi!
.
16. aprīlī 21:30
Kas te par kremļa krančirm saskrējuši? Domājiet ar galvu, nevis ar ko citu: D
Onslows
16. aprīlī 22:02
Nakren japērk kas no Ļaunuma Impērijas?
xt
16. aprīlī 23:46
Ne vienmēr lētākais ir labākais. Krievijai ka tik uzsēdināt Latviju uz atkarības adatas un tad visa Latvija varēs maksāt par Daugavpils muļķību gadiem Krievijai..... un lūgties rezerves daļas, bet Krievija prot labi šantažēt ekonomiski un politiski.....
smiekls
17. aprīlī 06:51
Ārlietu ministrija cīnās pret saviem partneriem ZZS? Eigims taču pilda ZZS programmu.
Zaķis
17. aprīlī 07:04
Pat seitt blusainie pedini baz savus sudainos purnus ! Maitas gabali ,latvija laupitaju banda oik aplaupa tautu perkot krievija smirdigo gazi ar to ražojot zaļo elektribu ,ta finansejit krimas okupaciju ,karu sirija un uzbrukumu latvijai ,kāpec jus ,tirasinu ariesi klusejiet par so niziegumu ,nodevibu ? Kur tu esi zilais riņki? Ko teiks saimnueks par šadu nodevibu ? Vagoni siem traucejot ,smerdeli ! Buvejiet tramvajus Rigas vagonu rupnicā !
to xt
17. aprīlī 14:35
Un?Domaa labaak seedeet par divreiz daargaaku cenu uz jenkju adatas?Mums taapa jau pietiek to Rietumu adatu,visa pakal ar taam pilna visaas dziives jomaas.......tik par vismaz divreiz augstaaku cenu,kuru cita starpaa nemaksaa tie "praatiigie" politiki,to maksaajam mees ar saviem nodokliem.Ko veerti vien ir hamviju detalu iepirkumi..?Par to,kas tiem tiek teereets,jau sen vareeja nopirkt jaunus autinus ,ar leetaakaam uztureeshanas izmaksaam,bet ne tak,LV iepeerkaas pie partneriem.....blin raacijas armijai par 70 miljoniem iepirkt......un cik maksaa apkalposhana?Detalas?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi