Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
21 komentārs
Sakārtot:
Selekts
14. aprīlī 09:18
:) Terpērsses?
aicinājuns
14. aprīlī 09:26
būvē tik augšā! lai iepūš...
laikam
14. aprīlī 10:06
gaida kukuļus.
Milda Jūrmalā
14. aprīlī 10:24
Nost ar restorānu vasaras terasēm uz ielām, ietvēm ! Ja reiz Vecrīgas ielas paredzētas gājējiem ( tūristiem ), tad tam TĀ arī JĀBŪT ! Neinterpretējiet likumdošanu, "dižie komersanti" ! Nevienam gājējam nav piespiedu kārtā jālavierē gar izsalkušo galdiņiem !
Deputāts Kuldīgā
14. aprīlī 10:40
Manā Kuldīgas vecpilsētā nekad netiks nojauktas stikla ,,siltumnīcas,, ielas dzertuves, jo taur strādā mūsējie un nāk naudiņa. Štrunts par vecpilsētas izskatu.
Es gan
14. aprīlī 10:50
Tikai uz iekšas kafejnīcām vedu sievietes, tur vismaz tualetes, ir, kur dāmai izpausties mutes “dotībās”
W
14. aprīlī 11:23
Tās Vecrīgas terases briesmīgi krievu cūku aizgaldi, Stokholmā ir galdiņš un krēsli uz ietves, te milzu aizgaldi...maksā kukuļus un būvē ko un kā gribi... Cik ilgi pastāvēs "pagaidu" būve Kaļķu vārti....kamēr dos dumas kantoriem pateicības????
?
14. aprīlī 12:24
Kāpēc tos pritonus nevar aizvērt uz visiem laikiem, ēd uz trotuāra un dzer?
eee
14. aprīlī 12:26
Nabagi sēž uz ielām un stēbj zupu, staigā apkopēja ar lupatu un slauka aiz viņiem. Kad tā postaža beigsies. Lai liek milzīgus sodus kā riepu uzglabātajiem 11 miljonus.
1kaart-
14. aprīlī 12:36
ne jau uz droshiibas reekjina,2kaart ja jau tik milziigi zaudeejumi-klapee bodiiti ciet un basta!
S
14. aprīlī 13:58
Atpērkot VID būdu, iekrīt parādos http://m.la.lv/atperkot-vid-eku-iekrit-parados/
Mārtiņš
14. aprīlī 14:07
Lai jau vecrīgā ļauj, bet aizliedz tās jobās terases uz mazajām ieliņām ārpus vecrīgas. Tur pat netālu uz Tērbatas ielas vienmēr ir izbūvēta platforma, kas aizņem 2/3 no IETVES!
beerdrinkers
14. aprīlī 14:24
Jā jā, mēs nevaram atļauties Vecrīgas kafejnīcas terasē pasēdēt, naudas nav! Un kādēļ mums ir jāskatās, kā citi cilvēki ēd un dzer? Un vēl tā garšīgā smarža gaisā virmo:) Ne ne, jāklapee kafejnīcas ciet!
Vilnis
14. aprīlī 14:30
Mūsu vara liek šķēršļus jebkādai uzņēmējdarbībai , jo mērķis ir visu sagraut un likvidēt , ātrāk atbrīvot valsti no tautas
terasīšu meistariem
14. aprīlī 15:55
Vai zināt kāpēc 1984. g. padomju valdība ar nāvessodu notiesāja restorānu ministrieni Gelendžikā ? 57 gadus vecā Marta Borodkina ( dzimusi itkā Koroļa, ebreja Nauma ģimenē ) ar pamatskolas izglītību pamanījās maksāt kukuļa nodokļus pareizajiem vīriem un ... cepa "zelta kotletes" no putraimiem ar gaļas piegaršu !; alkoholu atšķaidīja par 3-5*; porciju lielumu samazināja par trešdaļu, bet cenas visam paaugstināja - "roku darbs" taču ! Likumi viņai neeksistēja .... līdz .... nejaukais Andropovs atmaskoja ... un pēc tiesas - nošāva ! PSRS !

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi