Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
vientiesis
14. martā 14:58
Nez, ja sāk ievērot visas būvniecības likuma normas, tad "būve" pēc tam peldēt spēs? Savādāk sanāks jocīgi - definējums nonāks pretrunā ar sākotnējos "būves" mērķi - peldlīdzekļa radīšanu.
LĀČPL:ĒSIS
14. martā 14:59
Tikai urrlasss un nolādēti gobļini nodarbojās ar šādām krāpniecībām,normāli miljonāri dzīvo uz savas zemes,priecājās par dzīvi un palīdz trūcīgajiem:)))))
vientiesis
14. martā 15:00
P.S. Pēc tam pēc principa "viens likums visiem" tādas pat definīcijas un būvju prasības būs nosakāmas visiem kuģu un jahtu būvēšanas pasākumiem Rīgā.
>:-)
14. martā 15:07
Kā "partiju " bosi , atdos naudu , labticīgajam ziedotājam ? KO?
lasis
14. martā 15:15
Virs zemes nav taisnības, Naudai tik spēks!:)
latvietis
14. martā 16:22
Būvniecības valsts kontroles birojas laikam nezina , ka noteicošais ir tiesas LĒMUMS --- tas ir kuģis ! Visi var paklusēt ! To ir noteikusi tiesa ! ZZS , NA , V nereaģē ! Viņus tas ļoti apmierina Šai tiesai būtu jāizsaka neuzticība , bet partijas to nedara - viņas atbalsta šo murgu -- uz kurieni stūrē mūsu Latviju ? ? ? ? ?
mūsu valdībai
14. martā 16:25
Laimīgi atkal pie loga es smejos, manā sētā kretīni dejo , Viņi to labāk par normāliem māk, Viņiem tas iznāk patiesāk. Umpapā, umpapā, kretīni dejo, Umpapā, tralalā, stāvu un smejos . . . Kretīni dejo dienu un nakti, Es tik stāvu un situ takti . . . . . Daži, ar kuriem es aprunājos, Teica, ka tas vēl tik mēģinājums Īstenā deja pēc gadiem būs, pie sava loga es ielūdzu jūs ! . . . . dz. Klāvs Elsbergs
Izcili, tulko kā vajag, spried kā pasūtīts...
14. martā 17:24
Būve var rasties būvniecības rezultātā, kā arī tādas darbības rezultātā, kurai nav bijis nodoms radīt būvi. Arī fakts, ka ķermeniskās lietas būvniecības process ir reģistrēts kā kuģa būvniecība, nenozīmē, ka uzbūvēto lietu nevar un nedrīkst uzskatīt par būvi, jo būves definīcijā reģistrēšana kuģu reģistrā nav minēts kā izslēdzošs apstāklis būves noteikšanai.
nunjus anntinji
14. martā 18:29
sen to laivu vaidzeeja jau iestumt okeaanaa vai pielaist gaili. nevar jau tiesāt par iznicinaasanu tā,kas neeksistee????????????????????????????????????????
reklāmistam
14. martā 18:39
drīz būs kārtīgi pa bieti.
a
14. martā 18:44
Lūsiņš malacis,jo dara kā grib, bet parējie neko nevar viņam padarīt:)
Kućinska valdîba vajà uzñèmèju,
14. martā 19:00
kas màju- kugi uzbûvèjis un novietojis saskañà ar spèkà esoßo likumdßanu. Lodi pierè Kućinskim!..

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi