Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
pmps
13. martā 13:37
Vasarā iekoda, līdz martam veic "pārbaudes" un martā aiztur un ievieto izolātorā... Kāpēc viņam jābūt izolātorā, ja līdz šim varēja brīvi pārvietoties? Kavē izmeklēšanu vai apdraud sabiedrību?
AZ
13. martā 13:47
Labi zobi 47 gados :)
Brr
13. martā 13:56
Tikko norāvu zobu
Vecs vīrs
13. martā 14:12
Badā velns pat mušas ēd, kur nu vēl treknu ausi.
Warboro
13. martā 14:19
Bet,kas notika ar to šņabja kasti?
valdis
13. martā 14:39
Taisona fans.
Darass
13. martā 14:44
Geju mīlas rotaļu kulminācija, nekas sevišķs. Daikts palika vesels.
13. martā 14:53
Suņus gan nearestē, ja tie kādu sakož.
X
13. martā 14:58
Izklausās jau ,ka VID rīkojies kā rekets,BET ja iet runa par optikas veikaliem,tad tomēr es nesaprotu no kurienes viņu spēja uzturēt un apmaksāt šīs plašās ,dārgās telpas?Tās vienmēr ir tukšas,jo brilles pārāk dārgas priekš Lv iedzīvotājiem
aha
13. martā 15:35
moš tā bija tāda sīka atriebība?
Ha ha
13. martā 15:43
Gandrīz vai kā Van Gogam tad gājis.
Učiks
13. martā 15:49
Atcerējās kaut ko no skolas laikiem.
es
13. martā 15:56
G. Freibergs-Brīvkalnieks (1854-1904) bija atturības kustības aizsācējs, kurš presē pirmais zinātniski pamatoja atturības ideju un polemizēja ar mērenas alkohola lietošanas aizstāvjiem. Viņš raksta: „Alkohols jaunākajos laikos nostādīts no ievērojamākām medicīnas autoritātēm vienā rindā ar opiju, morfiju un hloroformu. Ja nu kāds gribētu aizstāvēt mērenu alkohola baudīšanu, tad tas ar tādām pašām tiesībām varētu aizstāvēt opija, morfija un hloroforma baudīšanu...Visi pierādījumi un izmēģinājumi, kādi ar alkoholiskiem dzērieniem izdarīti, mums rāda, ka arī mērena alkohola baudīšana cilvēcei ļoti kaitīga...Dzeršanas ieraža ir un paliek tas galvenais dzeršanas iemesls. Ja dzeršanas ieraša nepastāvētu, ja neviens cilvēks neiedzertu neviena piliena alkohola, tad nedz no mērenas nedz no pārmērīgas alkohola baudīšanas nebūtu ne runas. Atturībnieku princips ir tamdēļ lietai ķerties tūliņ pie pašas saknes, t.i, apkarot mēreno alkohola baudīšanu, no kuras ceļas pārmērīga.”
es
13. martā 15:56
"Kādēļ cīņa ar alkoholu ir tik gļēva un nevarīga? Ja noliegšot šnabi, brūvēšot kandžu, saka vieni. Ak, kungi, noliekiet tak tos kandžas brūverus uz viena sola ar vismagākiem noziedzniekiem - kādi viņi jau arī ir - noliekat viņu zem sabiedrības boikota un aizslēdziet krogus droši, un tad redzēsim, vai LATVIJA celsies vai viņa grims? Man liekas, ka viņa celsies!.... Ar alkoholu mēs ejam uz bezdibeni....kas pabalsta alkohola uzplaukumu, pabalsta tauats bojāiešanu" /Anna Brigadere/
es
13. martā 15:57
Cik BEZATBILDĪGA un NEVARĪGA un Tuvredzīga latviešu tauta un sabiedrība, "elite", Veselības ministrija, Profilakses Centrs - ļaujot saviem bērniem (mazbērniem), pusaudžiem un jauniešiem iet garām alkoholam (narkotikai, indei, nelaimju cēlonim) pārtikas veikalos, kur alkohols plauktos nolikts PIRMAJĀS un redzamākās vietās.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi