Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
W
9. martā 16:32
Pircēji ar netīru kremļa naudu jau rosās....fiļ&co arī?
Episki
9. martā 16:37
Jā, Luksemburgas tiesas gan cīnās par savām bankām, kamēr Latvijas valdība vēl steidzina likvidēt ātrāk..banānija.
Pretigi
9. martā 16:47
krievu teroristu bandu asinsnauda?
Jā, bet
9. martā 17:29
Episk***** Jā, Luksemburgas tiesas gan cīnās par savām bankām, kamēr Latvijas valdība vēl steidzina likvidēt ātrāk..banānija. ================================================= ne Luksemburgā AB bankas filiāle, ne Latvijā AB banka n a v valsts banka, bet gan privātais kantoris.
Sidrs
9. martā 18:34
tiesiskums vispirms, malači, Luxemburg. Kaut kā nedzird, ka bankas vadītāji sēdētu cietumā. atnāca onkulis, pateica, ka slikti un mums vairāk neko nevajag, jo paši jau neko te izlemt nevaram.
līkdeguns
9. martā 18:40
Tad jau žžžž'rullē. Šiem viena banka paliek... Un skat, pēc laiciņa būs filiāle banānijā un viss notiek...
Beidzot nebūšu pelēks kā citi
9. martā 18:53
Tiko nopirku EuroJackpot biļeti un šovakar laimēšu. Beidzot arī manā dzīvē notiks brīnums un nekad vairs nebūšu strādnieks un lāpstu rokā nekad neturēšu. Gatavojiet skaudību, jo rīt par mani rakstīs visās presēs. Un nevajag man nekādus muļķīgus novēlējumus no jūsu puses kā (Malacis! Lai veicās!Prieks par viņu) To visu pie sevis paturiet, jūs nepazīstu un jūsu prieku attiecībā pret mani man nevajag. Ko ta jūs domājat, ka es jums kādu kapeiku iedošu? Hāāh!!! Kādā sakārā??!! Visu dzīvi biju sapņojis par šo brīdi un drīz būs ap plkst 22.00 Tākā draugi atpūšaties labi, jo pirmdien jums uz darbu jārukā un jāklausās kā priekšnieks jūs dzenā, bet man gan sākas atvaļinājums visas dzīves garumā. Rīt no rīta pamostoties, es jau skaitīšos daļa no sabiedrības krējuma un man būs forša, kruta sajūta. Mani cipari sāksies ar 4, 15, 39
Ei, pelēkais,
9. martā 19:07
T i k k o , nevis " t i k o " . Analfabēto zawietskojs.
9. martā 19:35
Tas tikai pierāda, ka Latvijas valdība ar kučinski, ozolu un rinkēviču taisnes līnijā apzināti nogremdēja banku un visus projektus!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi