Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
replika
9. martā 07:30
Tas ir labi un pareizi. Man nav iebildumu, ja cilvēks pārdod 1-2 biļetes, bet, ja tas notiek vairumā, tad tā ir nereģistrēta saimnieciska darbība, par ko jāmaksā nodokļi. Vēl vajag pārbaudīt, kādā veidā šie spekulanti tikuši pie tik daudzām biļetēm, kamēr pārējie sala rindās vai stundām ilgi blenza datora ekrānā.
W
9. martā 07:56
Visi cepās par kaut kādiem koruptīvas politmafijas "dziesmu" svētkiem, nožēlojami.... Izsole.,pārdodu biļeti, sākumcena Eur 999, blakus sēdēs Rīdzenes un zoo personāži un viņu sulaiņi....plebeji uz skatuves dziedās un dancos kungu izrādīšanās priekam par velti...daļa no simtgades 60 miljoniem būs veiksmīgi ieshēmota privātā kabatā....
Nu
9. martā 08:25
man liekas,ka par vēlu,jo visas biļetes jau izpārdotas.Ar šādu policijas ātrumu var tikai bruņurupučus ķert.
alias
9. martā 08:29
Policija var baudīt vai nebaudīt, nekur nav aizliegts pārdot sev piederošu biļeti. Tad jau jāpārbauda visi, kas tur pārdod biļetes. Morāli, protams, liekas, ka Dziesmu svētku biļetes ir kaut kas īpašs, bet juridiski biļete ir un paliek biļete. Ir jāmaina pati šo biļešu iegādes sistēma nevis jāmēģina tēlot aktīvu darbību ar sekām.
:)))
9. martā 08:47
Katru gadu (dziesmu svētku gadi) viens un tas pats. Sašutušie pircēji un biļešu tirģoņi. Man vislabāk patika viens teksts, kur tā biļešu paradīzes kasiere druškai veselu rulli iedeva un sašutušais pircējs pateica - cilvēki rindā stāv 24 STUNDAS!!! - un te viena kaza palaiž biļetes pa kreisi. Nopietni?! 24 stundas? Jautājums - dēļ kā?! Esmu dziedājusi šais svētkos uz lielās skatuves.....sajūta ir patiešām fantastiska..., esmu skatījusies dziesmu svētku koncertu klātienē Mežaparkā, piedalīties bija 100 superīgāk nekā būt tai skatītāju masās. Meita 15 gadus nodejojusi vienā no zināmākajiem TDA Latvijā, izbraukāti entie pasākumi, stāvēts aizkulisēs, jo vajadzēja pārģērbt bērnu nākamam priekšnesumam, ir piedalījusies Dziesmu svētku deju uzvedumos, bet nekad nav bijusi slimīga vēlme iegūt biļetes, jo redz mans bērns dejo, jo lai nu ko, bet deju uzvedumu ir foršāk skatīties tv. Tajā ir jāredz tie deju raksti no augšas nevis jāsēž pirmajā rindā, lai ieraudzītu savu atvasi. Tamdēļ nesaprotu tos sašutušos vecākus, kuri dusmojas, ka nevar dabūt biļetes ne uz sava dejotāja, ne dziedātāja koncertu. Nu, kur jūs to bērnu tais tūkstošos gribat ieraudzīt? Slimīgi tas viss ir.
ita
9. martā 09:18
Ļoti nožēlojami pirkt to, ko Tev nevajag jau pirkšanas brīdī (šajā gadījumā biļetes uz pasākumu, kur ļoti daudzi svētku dalībnieku piederīgie palika bez biļetēm). Tos, kuri sāka pārdot biļetes jau tajā pasā vakarā, būtu jāsoda ar vislielāko sodu.
Zina
9. martā 12:47
kur iesaistīties, lai izplātītos un nekas nebūtu jādara

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi