Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
Vārds
2018. gada 12. februārī 07:33
Man jau sķiet, ka Jansons no tiesībsarga pārvērties par prastu tirgus bābu.
Jolo
2018. gada 12. februārī 08:23
Iemācies vispirms komunicēt atbilstoši labas pārvaldības praksei. Mēs visi mākam bļaut pilnībā nepārbaudot faktus.Paskat ko Tavi darbinieki dara, cauru dienu tusē un spiež visur unlike. Viena cilvēka mūžš jau ir uz Tavas sirdsapziņas. Vai nav vēl joprojām tas saprotams.
Ee
2018. gada 12. februārī 08:35
Ev kad šito ākstu nometīs no amata.Kurš atbildēs par cilvēka nāvi.Kādēļ neviens neraksta ka nabaga bērneļi kuriem darīts pāri,bez nomierinošajiem medikamentiem mēģināja uzvarot sanitāri grupveidā?
Ee
2018. gada 12. februārī 08:38
Kur palikuši lielie bērna psihologi ,ka atliek vien parunāt,tv kameras priekšā visi gudri.Jautājums psihologiem kas gājuši uz tv debatēm-Kad jūs runāsiet ar bērniem pirms vai pēc tam kad jūs izvaros ?
pļuskins
2018. gada 12. februārī 08:48
Janson norauj ūdeni un pastāsyi kā 10. gaduus nereģistrjāt jaundzimušo.
Amanda
2018. gada 12. februārī 09:27
Kādam šie bērni jāaizstāv. Īstenībā tas ir stipri novēlots solis, to sen vajadzēja izdarīt. Latvieši vienkārši pacietīga un kautrīga tauta, bet medicīnas personāls ir krimināli jāsoda. Runājot par pašnāvību- neredzu saistību kāpēc lai saimniecības daļas vadītājs to darītu? Kāds viņam sakars?
juris
2018. gada 12. februārī 09:48
Lai šie lielie tiesībsargi aizbrauc un kaut nedēļu pastrādā, tikai tad lai ver muti vaļā.
loģika
2018. gada 12. februārī 10:50
Visaizvainotākais gan izskatās puisītis tiesībsarģelis. Runājot par darbiniekiem un bērniem, tai jābūt VIENAI frontes pusei, jo visiem ir kopīgs mērķis - bērna atveseļošanās vai vismaz stāvokļa uzlabošanās. Tā tas ir Eiropā. Neesmu bijis Ainažos, bet pēc izskanējušām diskusijām domāju, ka tā patiešām bija arī Ainažos. Jā, reizēm ārstēšana izskatās grūta. Un tad? Muļķis arī ķirurgu un onkologu varētu vainot "briesmu darbos" - "griež un indē", t.i., operē un dod ķīmijterapiju. ................................................................................ Un kā ar nupat MIRUŠO darbinieku, tiesībsarga kungs? Mazgājat rokas nevainībā un sirdsapziņu veļasmašīnā? Man šķiet, ir pienācis laiks pārtraukt raganu medības.
Skaisle Jātaļniece
2018. gada 12. februārī 11:29
beidzot Tiesībsargs pilda savus pienākumus - aizstāv pašus pašus vājākos mūsu sabiedrības locekļus. Paldies viņam par to.
vispirms...
2018. gada 12. februārī 11:40
visbargākie sodi šo nelaimīgo bērnu radītājiem.Īsti mīloši vecāki bērnu paši apkopj,rūpējas. Kamēr netiks sodīti bezatbildīgie radītāji,viss ies pa vecam
Aiwa
2018. gada 12. februārī 12:37
Es piekrītu Jansona kungam! Un tikai! Jo uzskatu ka vainīgi ir vienīgi darbinieki un viņi tiešām darīja ko gribēja ar bērniem! Un viņus vajag sodīt! Argumentu tur vispār nevar būt,nē algas,nē darbinieku trūkums,bet strādāja taču ar bērniem!!!!! Ir jāatbild par savu rīcību.
Kārlis
2018. gada 12. februārī 12:39
Jansona kungam taisnība! Sodīt Balodi!
Jānis
2018. gada 12. februārī 12:59
Dramatiski bļaustās, lai radītu iespaidu, ka darbojas. Neko konkrētu pateikt nevar, jo nav, ko teikt. Uz Ainažiem daudzus narkomānus un mazgadīgos noziedzniekus policija nogādā roku dzelžos un atdod personāla tantēm - ārstē nu! Kāpēc tiesībsargs par to nerunā? Kāpēc neaizstāv darbinieku cilvēktiesības - ja reiz pacientu vietā jāstrādā ar tādu kontingentu?
Sekas
2018. gada 12. februārī 20:32
Pēc tā, kā izrīkojas ar Ainažu slimnīcas darbiniekiem, daudziem, kas iesaistīti aprūpes un sociālās jomas darbā, vispār rokas nolaižas. Jaunus speciālistus šāda antikampaņa, nu, nepiesaistīs!
Aivars
2018. gada 12. februārī 21:31
Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centra valdes priekšsēdētājs Jānis Buģins, kurš iecelts par slimnīcas "Ainaži" pagaidu vadītājum norādīja - daļai pacientu slimnīcā nebūtu jāatrodas. Viņi tur nosūtīti no bērnunamiem uzvedības problēmu dēļ, un ārstēšanās nav nepieciešama.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi