Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
221 komentārs
Sakārtot:
...
13. janvārī 17:11
Kad stājās NSL vai nezināja, kas ir Sudraba, tagad, kad kuģis grimst visas žurkas to pamet, lai iekārtotos uz sausa klāja, kur pilnām mutēm varēs grauzt zelta graudus.
:)
13. janvārī 17:11
Malacis! Sen bija laiks!
vvv
13. janvārī 17:17
Paturiet šo kadru redzeslokā, grib tīrs cauri tikt, bett kur tu biji ātrāk??????
tdi
13. janvārī 17:19
Man ir kauns,ka tāda Mēslu vabole,kremļa Žurka vispār eksistē...
Raimonds
13. janvārī 17:24
Garš Ringolda un raksta bla bla par izstāšanos ... bet NEVIENA vārda par to, ko tad Ingūna Sudraba un tā komisija nepareizi dara ... :)))
C
13. janvārī 17:27
Vecais losis atmodaas.
13. janvārī 17:27
Labs darbs , Baloža k. !
Raimonds
13. janvārī 17:30
Cik es tā vēroju to Balodi ... tad vienīgo farsu taisa viņš pats .. viņš jau sen atklāti darbojas pret savu NSL ... un savam izstāšanās brīdim meklēja notikumu ... kas viņu vienkārši izceltu Latvijas mēdiju priekšplānā ... un to viņš pilnīgi pareizi atrada šobrīd .... viņš nevis vienkārši klusi aiziet ... bet ar lielu pompozitāti ... tagad par viņu runā visa Latvija ... vienkārša un smuka bezmaksas reklāma sev ... :))). Un tādu pērkamu draņķu tur ir pilna saeima ... Balodis tur tāds nav vienīgais.
Ārā sarkanos.
13. janvārī 17:31
Kaut ātrāk pienāktu vēlēšanas un varētu tikt vaļā no šīs - komunistu kobras. Tik nekaunīgu un melīgu cilvēku vēl grūti atrast, bet tāda jau ir sarkano komunistu daba. Visi vienādi - Sudraba, Batča, Brigmanis, Straujuma, Kučinskis, Līdeka, Vējonis, Pabriks, Piebalgs, Lembergs, Sesks, Rāviņš ... Sarkanā sērga ir Latvijas nelaime !
Prātnieku Andžs
13. janvārī 17:32
Es gan atbalstu Ingūnu! Viņa ir malace, ka nepakļaujas Jutas un Judina šantāžai. Tiešām, ne jau "Ir" publicētais bulšits ir svarīgs (tam ir tikai taktiski politiski motīvi), bet gan tas, kā slepena infa nokļuva žurnālā. Viegli saprast, kas to nodeva. Atceros, ka Jutas laikā tēmētas noplūdes no KNAB bija parasta lieta. Kas attriecas uz tām "oligarhu"sarunām, tad visās valstīs tās vienmēr ir bijusās, ir un būs. Kāpēc tad "Ir"nepublicē infu par V piesegtām nelikumībām un valstij zaudējumus nesušajām lietām? Piemēram, par PV, Citadeli, Zolitūdes traģēdijas iemesliem, LHZB afēru u.t.t, kur visur saistība ar V.Dombrovski. Kas attiecas uz Balodi, tad viņa rīcība ir nožēlojama. Nav cilvēkam mugurkaula!
Kallis
13. janvārī 17:32
Ilgi gan tā "atmošanās" Balodim notika.
to Raimonds
13. janvārī 17:34
Balodis nav NSL partijas biedrs, bet startējis no tās saraksta 12.Saeimas vēlēšanās. Tātad ja pat viņš nīst sudrabas partiju,viņa izvēle.
Itta
13. janvārī 17:34
Ne jau tauta Sudrabai dāvāja uzticību un ievēlēja , -- Sudrabu ievēlēja izmeklēšanas komisijā tādi paši " savējie ', kuri bija ieinteresēti , lai oligarhu lietā neko neatrod .. Ko tālāk ?? Jātaisa jauna komisija un jāsāk no sākuma ...
Vova
13. janvārī 17:35
Sudrabene kauna traips latvijai !
user
13. janvārī 17:35
Tiešām, ne jau "Ir" publicētais bulšits ir svarīgs (tam ir tikai taktiski politiski motīvi), bet gan tas, kā slepena infa nokļuva žurnālā. --------------------------------------------------------------- Aivars vai Ainārs?:))

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi