Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
58 komentāri
Sakārtot:
Feiga
2017. gada 23. novembrī 06:20
Drausmīgi!
sausmas
2017. gada 23. novembrī 07:25
Nez ko pa siem "labdariem" saka maju ipaanieki? Neredzu, ka sie “jauniesi” kaut ar krasas otu butu ko uzlabojusi. Pie tam pretlikumigi izire telpas tresajam personam....
Cd
2017. gada 23. novembrī 07:29
Raksts par bomāru midzeņiem...
Hahols
2017. gada 23. novembrī 08:03
Kā savulaik ASV ņēģeru kvartālā....Ko tik nenoskatās no aiz okeāna dzīves stila.Un tie uzraksti angļu valodā.....latviski rakstīt nemākam!?
Asa
2017. gada 23. novembrī 08:23
Manuprāt katra laba iniciatīva, kas nav saistīta ar kriminālu,narkotikām,alkoholu ir tikkai un vienīgi apsveicama. Protams,ja tas neapdraud neviena dzīvību. Tas ir apsveicami,ka jaunieši veic ko jauku. Tik man nav izprotama šī ideja kā tāda, jo līdzekļi tiek ieguldīti jebkurā gadījumā un ja pēc pusgada šīs telpas ir jāatstāj? Es saprastu,ja tiktu ieguldīts darbs,līdzekļi un tas viss būtu uz ilgstošu laiku. Tad labums būtu gan ēkas saimniekam, gan tiem kas tur rīkojas. Bet patreiz? Un ja tās ir pamestas ēkas, tad kā tur ar drošību? Tas nozīmē, ka arī koka mājās ar ugunsdrošību var būt problēmas. Ja tas viss tomēr ir droši,un jauniešus apmierina vienošanās ar ēku saimniekiem, tad ideja ir tikkai un vienīgi apsveicama. Bet uzsveru- ja tas ir droši un neapdraud neviena dzīvību! Lai veicas!
anna
2017. gada 23. novembrī 08:52
Nenormāli dārgā īres maksa, ienākumi bez nodokļiem tiem, kas izīrē, kuriem ir bijusi iespēja iepirkt daudzus īpašumus, lūk,šīs kustības sekas. Zinu Rīgai tuvākajās pašvaldībās vietas, kur ir simtiem dzīvokļu, kur neviens nav deklarēts...Es atbalstu šo jauniešu iniciatīvu. Kur lai vidusmēra students/kuram nav bieza aizmugure/ varētu īrēt dzīvokli? Ir jau vēl arī citu kategoriju cilvēki/invalīdi, pensionāri/, kuri cenšas izdzīvot šo dzīvi. Ja par nēģeru kvartāliem... nav jābūt tumšādainam, lai tu būtu niger savā mīļajā dzimtenē...
aaa
2017. gada 23. novembrī 08:52
"Tādējādi tikšot veicināta Eiropas vērtību – multikulturālisma un tolerances – izplatīšanās, kā arī zināšanu apmaiņa." - cik krietni.
lakstīgala
2017. gada 23. novembrī 08:58
Kur problēma? Ar namsaimnieku sarunāts. Un īpašniekam labāk, ja kāds dzīvo iekšā - ēkas saglabājas. Izīrēšana par 40 eiro? Tā nauda, kura tiek izmantota sīkiem remontiem, lai telpas būtu apdzīvojamas.
Zuze
2017. gada 23. novembrī 08:59
Taa iisti nesapratu sito visu... par savu naudu izremontee, peec pusgada jaavaacas aaraa. Kur tad peec tam lai iet dziivot? Cik tad droshi ir taadaas vietaas dziivot? Kaads ienaaks un apzags! Veel jau var kaut kas uz galvas uzkrist! Nu toc nesaprotu sito...
sarkanais mēris
2017. gada 23. novembrī 09:00
Welcomisti labi iekārtojušies.
Zuze
2017. gada 23. novembrī 09:01
Neko sliktu ar savu iepriekseejo komemtaaru nedomaaju! Tas labi, ka jaunieshi darbojaas, nevis nodzeras un nonarkojas! Taadu tak daudz
komunisma rēgi
2017. gada 23. novembrī 09:03
Ha,ha,ha-ebreju marksistu gars ir dzīvs un klejo pa Eiropu...
Grīziņkalns
2017. gada 23. novembrī 09:16
Biedrībā tiek aicināti arī jaunieši no citām valstīm,lai veicinātu 'multikulturālismu un toleranci"?! Tātad vietējie jaunie sociālisti un multikulturālisti aicina migrantus no citām valstīm apdzīvot Rīgas graustus.Nav grūti iedomāties,kādas kategorijas "viesi" izmantos šo laipno ielūgumu.Vai šie komūnu aktīvisti ir gatavi uzņemties arī pilnu atbildību par pašu aicināto svešinieku uzvedību un radītajām problēmām?
Juhans
2017. gada 23. novembrī 09:26
Vai Gejus tur pieņem?
Santa
2017. gada 23. novembrī 09:29
Atbalstu! Jebkāda darbošanās ir atbalstāma un par to pusgadu jau bēda maza, jo īpašniekam taču ir izdevīgi, ka kāds tur rosās un īpašums nenonāk grausta statusā ar paaugstinātu nekustamā īpašuma nodokli līdz ar to. Forši, ka tur ir arī radošas aktivitātes. Savādāk tās īres cenas tiešām ir neadekvātas Rīgā.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi