Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
2017. gada 14. novembrī 15:40
Ko nestaastiitaajzhurnaalinsh tev nestaasta ir, ka tajos ziedputekshnjos, ko bites savaac, lieliski uzkraajas visi radioaktiivie puteklji un jo iipashi kancerogeenie piesaarnjojumi no automashiinu izmeshiem. Taa kaa rijiet tik, rijiet to bishu maizi. Tas ir uzlabotais koncentraats. :D
2017. gada 14. novembrī 15:42
Pie kam biteem jau pashaam uz to visu ir pilniigi pohuuuj. Kukainji pret radiaaciju ir daudzkaartiigi izturiigaaki kaa cilveeks.
Vaukšķiem
2017. gada 14. novembrī 18:45
Laikam jau pelēko pūli par reņģēdājiem tāpēc sauc, ka lautiņi ar tupām pierītēm un vienu rievu vairāk nekā nezina kā ēst reņģes un apriet jebkuru rakstu.
lāsma
2017. gada 14. novembrī 19:17
Nu nezinu gan par radiāciju un mašīnu izmešiem,tad jau ari zāļu tējas nevar dzert.Mani vairāk uztrauc,ka pēdējā laikā biškopji bišu maizi pārkaltē.Vienreiz pat gadījās tāda,ka var zobus izlauzt.Tas nu ir galīgi garām dārgie bitenieki.Tādā sakaltētā bišu maizē nav vairs nekā no tā,kas rakstā pieminēts-rezultātā jums peļņa,bet nauda pircējam nomesta zemē.Tāpat kā grūti atrast labu,īstu medu bez cukura sīrupa un nepārsildītu(cilvēkiem patīkot šķidrs),tāpat ar bišu maizi.Viņai jābūt smaržīgai,mīkstai.Ja kraukšķ,tad viss labumss jaau zudis.
Yes
2017. gada 14. novembrī 20:39
Atgādinājāt, ka atkal jānopērk - Winter is coming...
Cipa
2017. gada 14. novembrī 22:43
Paši cilvēki vainīgi ka labu medu nevar nopirkt. Pērk centrāltirgū lēto un priecājas. Ka lēts a kas burkā iekšā? Tā sauktais ĪSTAIS medus ir sacukurojies. Noteikti biezs, un būs biškopībds biedrības etiķete.
Olē
2017. gada 15. novembrī 01:32
Pat to biškopības biedrības etiķeti pateici aplamības. Ne visi biškopji, lai gan ir biedrībā, izmanto šīs etiķetes!!! Piemēram, mani radi, kas ir bioloģiskās biškopības pārstāvji un ir arī biedrībā, paši ir izstrādājuši etiķeti ievērojot visas prasības. Medus kvalitāti nosaka tā bioloģiskā vērtība. Palasiet par diastāzes skaitli! Ja nav slinkums, var biškopim prasīt uzrādīt medus analīžu rezultātus.
Ggg
2017. gada 15. novembrī 01:34
Mīksta bišu maize būs, ja glabāsi to saldētavā nevis žāvēsi.
???
2017. gada 15. novembrī 01:36
Kur pērkat medu???
Olē
2017. gada 15. novembrī 01:42
Latvijas Biškopības biedrība aicina visus biškopjus šā gada 17. novembrī iesaistīties Eiropas mēroga akcijā "Eiropas medus brokastis" ("European Honey Breakfast") un nodrošināt tuvākā skolā bezmaksas medus degustāciju skolēniem; pastāstot par medu, bitēm un bišu nozīmi apputeksnēšanā un bioloģiskās daudzveidības saglabāšanā. Šāda akcija ar labiem panākumiem norisinās jau 4. gadu.
> vaukshkjim
2017. gada 15. novembrī 08:21
Viss tas izpistais zhurnaalinsh "koarstitevnestasta" ir vieni vieniigi vaukshkji. Un shamaa fani - idioti.
Skumji
2017. gada 15. novembrī 11:28
Pārdot medu starp cukura sīrupa tirgotājiem ir ļoti grūti, jo dārgi taču 10 eur kg uz tirgus tak pa 5 eur. Tā nu cilvēki ēd lētu veselīgu medutiņu.
tam skumjajam
2017. gada 15. novembrī 17:47
Starp citu, ko nestaastiitaajzhurnaals tev nestaasta ir, ka visi tie miiti par medus baigo veseliigumu ir izziisti no pirksta. Taadas stulbiibas cilveekiem safantazeejaas senos laikos, kad neko saldu shie nekaa citaadi dabuut nemaaceeja, kaa tikai medutinju un to pashu ar diezgan lielu chakareeshanos. Reaali medus, kauch visekologjiski pareizaakais, peec sava satura ir glikozes/fruktozes siirupinsh, kuraa ir ljoti maz jebkaadu biologjiski aktiivo vielu iekshaa. Jo iipashi smiekliigi bija, kad viena ekodura komentaaros iekviecaas ka medus esot vitamiinu avots. Iisteniibaa vitamiinu meduu ir praktiski apalja nulle.
2017. gada 15. novembrī 18:17
Un medutinja fani, jums praktiskais maajas uzdevums. Pienjemsim, ka juus gribat uzspljaut uz visaadiem sliktiem aptiekas vitamiiniem un taa vietaa vitaminizeeties tikai ar medutinju. Apskatiet 1. rekomendeetaas vitamiinu dozas 2. vitamiinu tipisko saturu medutinjaa 3. izreekjiniet cik kilogramu medutinja jums ir jaapeed ik dienas. 4. peec tam atskaitieties vai juus tik daudz apeest speesiet un kaada ir glikozes/fruktozes indiigaa deva, ja juus kaut kaadaa fantastiskaa veidaa tomeer tikdaudz apeediisiet to medutinju?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi