Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
aikuts birsims
2017. gada 12. novembrī 08:44
Marihuāna bīstami iedarbojas uz smadzenēm,rodas atmiņas zudumi un vecuma demence var iestāties jau pēc 45 gadie.Cik nožēlojamam,glupam un necilvēcīgam jābūt indivīdam lai pīpētu mēslu no kura ar laiku var kļūt pilnīgi debils un par nastu tuviniekiem un valstij.Marihuānu var izmantot tikai smagi slimi cilvēki.Tāpat kā izmanto ķīmijterapiju un stiprus medikamentus.
Dr.xy
2017. gada 12. novembrī 10:30
Lai par kadu temu komentetu vispirms ir kaut kas jazina par sos temu. Mediciniskais Cannabis ir vienigais efektivais lizeklis pret hroniskam sapem un neskaitamam citam slimibam .pazistams ka arstniecibas lidzeklis jau kops viduslaikiem.Neskatoties uz zalu mafijas antireklamu un kukulu dalisanu politikiem,daudzas valstis tas ir deklarets ka oficials arstniecibas produkts.USA 23 statos,Kanada,Izraela,Holande,Vacija un pamazam vel daudzas citas valstis.Zalu razotaju mafija,Pharma Industrie ar visiem lidzekliem cinas pret Canabis legalizaciju,jo tiek nopietni apdraudeta vinu pelna.Zalu razotaju mafijai nav vajadzigs vesels cilveks.Vinu razotas zales ir uzlabojot kadu organu sagrauj citus organus,kuriem zalu razotaji iesaka citas zales.Un ta tas turpinas kamer pacientam ir nauda vai pacients ir miris.21.gadsimta vairs nav problemas interneta uzzinat pat jauniem petijumiem vecajam-dabigajam zalem.
aikuts birsims
2017. gada 12. novembrī 12:41
Redzams,jau esi nopīpējis smadzenes,jo tieši to es arī uzrakstīju,bet tev jau nav loģiskās domāšanas.Nekādas medicīniskās marihuānas gan nav,tā ir tā pati,veselam cilvēkam kaitīgā,indijas kaņepe,ko mēs še spilgti arī redzam.
To aikuts
2017. gada 12. novembrī 13:05
Tu esi veca aborta atlieka,parasts trollis,lasot citus komentarus liekas,ka pat ap 60 gadi vecs,nu ko lai saka,tavs vecuma marazms jau sen visiem ir apnicis,bet tagad tu slave paracetamolu un ibumetinu,divas tabletes,kas izraisa atkaribu nedelas laika,dalbajobs tu esi,vecs suds,tacu noliec karoti beidzot....
jusis
2017. gada 12. novembrī 20:40
nice try :D
115
2017. gada 13. novembrī 13:21
Pats nesmēķēju, bet šādi raksti ir nožēlojami. Alkohols iznīcina cilvēku, bet par to neraksta. No alkohola mirst, no zāles nē.
Meli,Meli,Meli...!!!
2017. gada 13. novembrī 16:35
Nekādu asinsspiedienu kaņepes nepaaugstina.Gluži otrādi.Normalizē.Kaņepes ir viens no visveselīgākajiem produktiem.Visādā veidā.Kaņepju eļļa,kaņepju staks,kaņepju sviests,no kaņepju šķiedras ir ļoti labs audums,ne sliktāks par linu audumu.Ja kaņepju ziedus smēķē(marihuāna)tad normalizējas nervu sistēma,uzlabojas veselība kopumā.Sportisti ziņo par lieliskiem sasniegumiem sportā pēc marihuānas lietošanas.Toties tiešām kaitīgas ir kiosku cigaretes(kurās ir mākslīgi ievadītas kaitīgas ķīmiskas vielas) un jebkāda veida alkohols.Tie gan ir kaitīgi jums gan fiziski gan psihiski.Atverat acis.Un neticat katram uzfabricētam rakstelim internetā.Šādus rakstiņus finansē Alkohola un farmācijas biznesa darboņi.
piemērs
2017. gada 14. novembrī 21:43
Vispār es esmu viens no tās pirmās grupas. Teikšu tā 30 gados man paaugstinājās spiedien(jādzer tabletes), parādījās sirds ritma traucējumi(ielika stimulātotu, kas palīdz sirdij strādāt), atmiņa tik sūdīga ka neatceros pagriežoties citā virzienā ko gribēju. Sāku jaunu dzīvi! Izvēle ir pašu rokās.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi