Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
25 komentāri
Sakārtot:
Egle
1. augustā 15:13
Priekš kam šito parodiju vispār rāda, tā takš nav manuprāt sieviete, bet parodija, pārdevās kā lēta pr ...
Andris Kilkuts
1. augustā 15:23
PASKATISIMIES PEC PARIS GADIEM KAS BUS AR VINU IR DIVI SCENARIJI VAINU ATMUKS SPIEGDAMA VAI NEBUS REDZAMA NEKUR
janiss perkons
1. augustā 15:34
kādēļ visu laiku bāž degunā kaut kādu islāmistu šmaru? parādiet kārtīgu kristīgo meiteni, kas dzied baznīcas korī un iet pie dievgalda. tas vismaz būtu kaut kas ievērības cienīgs.
Zane Bērziņa
1. augustā 16:47
Neticu, ka viņa nedrāzas ar to ambāli, bet vai islams atbalsta tādas lietas pirms kāzām. Vai kāds var paskaidrot?
labais rabīns
1. augustā 17:03
Strīdi par reliģiju 21.gs protams ir muļķīgi un nevietā. Bet tieši musulmaņu ticība ir agresīva mūsdienās. Parādes un gājieni Londonas ielās ar reliģiskiem fanātiem ir biedējošas, skaļi saukļi, propogandas plakāti. Es neko tādu Latvijā nevēlos! Sadursme būs neizbēgama nākotnē.
Ādolfs Nāks
1. augustā 17:17
Kas Katarai vainas. Tur pat neko nedarot, visi pilsoņi ir miljonāri. Bet ja vēl pasaules līmenī uzmet disku.... Pareizi, Rebeka, pietiek ar štangu veselību bojāt, dzīvo tik nost.
Sanita Skuja
1. augustā 17:34
Kārtējā šmara,kurai tā ir iepatikusies babaja cieti kūpinātā asinsdesa,ka "jumts" ir aizbraucis uz neatgriešanos...
JĀZEPS DŽEDAJS
1. augustā 17:45
Viņa jau nav vienīgā LATVIJĀ ir ļoti daudz sievietes meitenes ...Kas vēlās būt īpašās un izbaudīt tāda veida seksu...Bet būs bērni,... Bērni var nerunāt latviski... Bet viņi visi ierakstīs savā pasē LATVIETIS... Un tad viņi nerunās latviski ..Un beigās prasīs uzbūvēt MOŠEJU ..Tad viņi ienāks saeimā ... Tas vis būs LATVIJAS valsts APDRAUDĒJUMS ....
Normunds Siliņš
1. augustā 18:54
Viss kārtībā,laimi,saticību.Lai tik nenāktos atkal visai Latvijai glābt,kā tas jau bija nesen no Dienvidāfrikas.Vispār Katara ir viss mūsdienīgākā Arābu valsts,kur arī sievietēm ir tiesības.
Alida Djatlika
1. augustā 18:58
Sākumā ikdiena visiem ir laimīga, bet Rebeka nezina, kas viņu sagaida tad, kad būs oficiāli precējusies ar musulmani. Un vēl tad, kad būs bērni. Tad laime aizies un sāksies briesmu un asaru pilna ikdiena. Nu lai jau izbauda visu no paša sākuma. Man pat vēlēt negribas neko labu, jo nav nozīmes, tāpat nekas labs nebūs.
Barons N
1. augustā 19:45
Babaju jājēja, kuru tas interesē?
Red Zambala
1. augustā 19:50
Ja tas ir Hidžabs, tad es esmu balerīna! Potītēm jabūt nosegtām, un Hidžabu ar Biksēm es vēl nebiju redzējis, jabūt nosegtām sievišķīgajam formām - tāds ir hidžaba uzdevums! Hidžabs nedrīkst būt apspīlets un atklat sievietes formas. (kas protams notiek ar Bikšu-Hidžabu); tas pilnīgi neatbilst Šariātam.
Red Zambala
1. augustā 19:53
Hidžabs ar biksēm un žaketi un augstpapēžu kurpem - pilnīgi neiet kopa ar to kam tas Šariātā ir paredzēts; Hidžabs ir lai sieviete atšķirtos no vīrieša un būtu pilnībā Pasargata no Vīriešu iekārojošiem skatieniem. p.s. Un tad vēl viņi publiski apskavās un bučojās ar visu hidžabu?!
Susī
1. augustā 20:01
Personīgi man ir žēl šīs vieglprātīgās sievietes, kurai vecāki audzināšanā nav piedevuši stingrību un nav attīstījuši viņas prāta spējas.
Red Zambala
1. augustā 22:13
Skauž Neticīgajiem, Ateistiem un Citticībniekiem! Tāpēc jau Islams nosaka biedroties tikai ar savas ticības piekritējiem, un Ticīgais priekš Neticīga nekad labs nebūs, lai vai kā, tāpēc katrs izvēlas sev biedrus un būs liels karš priekšā - starp Ticīgajiem un Neticīgajiem, un tikai viena komanda uzvarēs!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi