Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
22 komentāri
Sakārtot:
Buuu
27. jūlijā 08:45
Tagad burkā ies svarus celt vai vairs tas nav atļauts? Cik zināms tad sievietēm aizliegts pat skatīties sporta spēles, kur tad nu piedalīties..
Futs Bols
27. jūlijā 10:11
Rebeka izskatās laimīga, un tas ir galvenais.
Runā Rīga
27. jūlijā 10:24
Jā, nu nesmuka pidžama, tas runājot par to, kas bildē redzams. Runājot par sporta sasniegumiem, nekad tie nav interesējuši. Sieviešu svarcelšana šķiet viens no dīvainākajiem sporta veidiem. Neskatos, nesekoju, neinteresējos. Salīdzinājumam tikpat vienaldzīga man būtu piemēram vīriešu mākslas vingrošana ar tiem riņķiem, lentām, bumbām utt..
Rudolfs Kaķis
27. jūlijā 10:34
Ticību var manīt tāds cilvēks kurš netic. Es arī varētu manīt ticību- šodien es varētu būt buda, rīt islams, man vienalga, es tam neticu.
Numi Dante
27. jūlijā 11:34
Neko neteikšu par attiecīgo izvēli,bet man akurāt pat riebj esošo drēbju skats un sajūta,ka sievietes kā tādas šajā ticībā ir apdalītas un kā zemākas būtnes-nepamet.
Ariel
27. jūlijā 11:37
Kurmi Misānes vecis bija baltais kristietis no Dienvidāfrikas. Nekāda sakara nav ar šo gadījumu. Zinu ļoti daudzas Austrumeiropietes, kas apprecējušās ar Āzijas vīriešiem un dzīvo laimīgas un pārticīgas.
labais rabīns
27. jūlijā 11:45
Musulmanu apmaksāta PR kampaņa. Jo tie kas patiesi pāriet šaj ticībā to nereklamē un neizrādās publiski. Šī ir vienkārša pokazuha, demagoģija, reklāma. Rebeka kad būs iepazinusi patiesos islama domugraudus, bēgs atpapakaļ pie latviešu pagāniem, vai atpakaļ uz instagramu plikumus atrādīt!!!
Inga Maknamara
27. jūlijā 12:14
Ja tikai kaut kas ,lai atkal neceļ traci kā dēļ Misānenes..Kas savu izvēli izdarījis ,lai iet..Tos nevajag pēc tam žēlot..Ja izrādīsies veiksmīgi ,arī labi..Lai veicas. Galvenais labi saprasties ar pārējām sievām..Bet Rebekai ir smaga roka..Viņa būs pirmā.Jebkurā gadienā..😀😃😄
Alida Djatlika
27. jūlijā 12:31
Man ir pazīstama viena sieviete, kura iepazinās ar puisi, kurš sakumā slēpa ka ir musulmanis. Pirms kāzām pateica un visi, visi viņai teica, lai neprecas, lai mūk prom, bet viņa neklausīja. Rezultāts bija ļoti bēdīgs, izrādījās, viņa viņam jau trešā sieva. Viņš viņu sita, mocīja un visādi pazemoja, ja pats bija teicis, ka mīl un mīlēs tikai pirmo sievu, pārējās būs kalpones. Viņa izbēga no viņa un tagad nezinu, kas notiks un kā dzīve iekārtosies tālāk. No musulmaņiem ir jāmūk vēl vairāk kā no ugunsgrēka. Ir noteikti arī normāli musulmaņi, bet tie laikam ir tikai daži no lielā skaita. Ja sievietei patīk verga dzīve un sevis pazemošana, tad lai precas, bet laimīgas nebūs nekad. Rebeka smaida, bet varbūt viņai nedrīkst nesmaidīt. Tādi ir vīra noteikumi, ko pasaka, tas jāklausa. Nu tad piedodiet, labāk miljons gadu būt vienai, nekā ar tirānu.
Futs Bols
27. jūlijā 12:34
Alida, ja vīrs Rebekai darīs pāri, viņa to vienkārši pacels un izmetīs pa logu.
Aivars
27. jūlijā 12:44
Par schahida jostam ir interesanta doma.Dvielu galvam kad pienaks liela X stunda,palaidis veselu makoni ar jostam un ne tikai latvietes vien
kishka
27. jūlijā 14:05
Nav brīnums... Jau līdz šim visa viņas dzīve bija pakļaušanās sportam un treneriem, tāpēc būtu par daudz prasīt lai būtu sava galva domāšanai...
Andis Ziemelis
27. jūlijā 15:48
Kādu labu un noderīgu piemēru var iegūt jaunā meiteņu paaudze? Cik stilīgi un moderni ir zem musulmaņa un čurkas pagūlties?
Melānija
27. jūlijā 17:02
Tiešām žēl meitenes,kamēr rozā brilles,varbūt viss būs labi,bet līdz laikam.Zinu latviešu sievieti,kura apprecējās ar musulmani,viņai 2 savi bērni,viens kopīgs.Trakākais,ka viņš strādāt negrib,mājās ar bērniem aizliedz mātei runāt latviski,aprunāšot viņu.Tur arī nekāda saldā dzīve nav.Atceraties,kas notika ar latvieti Baibu,kurai bija 2 bērni,un kuru nogalināja Anglijā,un bērnus paņēma,aizveda projām,pat vecvecāki viņus nedabūja redzēt.Tā kā gadījumu ļoti daudz.Tā ir cita nācija,cita ticība,citas paražas.
Artis Spertāls
27. jūlijā 18:25
Tajā Instagram ierakstā pajautāju viņai - ja jau tik milzīga abpusēja mīlestība, kāpēc viņai, kā ar reliģiju pilnīgi nesaistītam cilvēkam, pilnībā jāmaina sava dzīve, ja čalītis varēja vienkārši atteikties no sava Islama un abi dzīvot sekulāri, nepakļaujoties nekādām 1000 gadus vecām pazemojošām tradīcijām. Lieki teikt, ka manu komentāru izdzēsa, laikam jau nepatīk citi viedokļi, pat tie, kas nebūt nav agresīvi. Lai nu pati skatās kā viņai tur sanāk, man jau liekas, ka ir pārāk jauna, lai saprastu uz ko parakstās.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi