Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Ainars Vīndedzis
16. februārī 11:25
Nekas,uz augstām vietām nepretendēja,12 ir labs rezultāts debijai PK posmā! Latvijas publikai prieks,paldies.
Beerdrinkers Von Kowelenz
16. februārī 12:08
Laila S., atkal bezsakaru maun. Tieši kas sievietēm sportā liek šķēršļus, diskriminē un padara sportošanu grūtāku? Vot, dura.
Runājošā galva
16. februārī 12:36
Laila, atzīsties taču, ka patiesībā esi Lails, kas māžojas un provocē... :D :D :D
Kristaps
16. februārī 12:44
titulbildē viņa izstaro tādu seksuālu enerģiju !!!
Beerdrinkers Von Kowelenz
16. februārī 12:48
Kristap, paspēji jau tastatūru apšpricēt?
Kristaps
16. februārī 12:55
spēlēju Witcher 3 !!! Tu ?
Egle
16. februārī 13:11
Ja viņa būt homoseksuāliste, tad gan te tie homofobiskie latvāņu mēsli nevarētu beigt ņirgāties komentāru sadaļā, ka numuru aizmirsa.
Beerdrinkers Von Kowelenz
16. februārī 13:33
Egle, troļļo?
Egle
16. februārī 13:39
kāpēc troļļoju, kā parādās kāds raksts par Rinkēviču vai Auzānu vai homoseksuālu cilvēku, tā visas šīs homofobiskās pabiras uzreiz ir klāt un parāda, kādi latvāņu homofobiski mēsli ir.
Laila S.
16. februārī 13:44
Tieši tā un homoseksualus cilvekus diskriminē vel vairāk. LGBT cilveki pat nevar preceties ar mīļoto cilvēku. Tas ir noziegums pret so cilveku tiesībām!
Egle
16. februārī 13:48
Nu, vīrieši ir fiziski spēcīgāki, tas ir vienkārši fakts, vīriešiem un sievietēm kopā nav jāsporto, vienīgi kur piekritīšu, ka Latvijā fiziskā vardarbība pret sievietēm un uzpiests vardabīgs psiholoģiskais pārākums ir ļoti izplatīts, maskulīnais toksiskums latvijā ir un sievietes to pieļauj, jo ir zem latvāņu papēžiem un ar savu galvu nedomā bieži vien.
Egle
16. februārī 13:50
kā arī lavānijā sabiedrības taisnīgums un kaut kāds kolektīvais garīgums un morāli ir pāķu līmenī, līdza r to tiesiskusm arīkā Eiropas pievārtes sādžā
Beerdrinkers Von Kowelenz
16. februārī 13:52
Laila S., kāpēc sievietes un vīrieši sportā startē atsevišķi??? Lido doma zelta spārniem:))) blondīnei smadzenes sviestā sagājušas?
Beerdrinkers Von Kowelenz
16. februārī 14:02
Egle, ja rakstā komentē ne par tēmu, bet agresīvi izvemj žulti, to sauc par troļļošanu. Un tu troļļo. Latvijas sabiedrība nav nemaz tik homofobiska. Bet tu esi homofobs:)
Cilvēks ar suni
16. februārī 14:19
Kāpēc tiesneši ļāva viņai iziet uz starta līnijas un startēt bez vestes. Vai neviens no savas komandas to neredzēja, vai tiesneši arī nevarēja aizrādīt? Jeb Siguldā starp sportistiem, treneriem un tiesnešiem valda draudzīga, biedriska un silta atmosfēra.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi