Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
Ervins Abols
14. februārī 06:48
Pēc šiem komentāriem, lai kāds mēģina mani pārliecināt, ka Ankipāns nav slims uz galvu.
Asais Pipars
14. februārī 07:16
Kādi malači, savā vienotībā un izlēmībā, bet grūstīšanās gar bortiem un kaušanās, noveda pie Ališauska traumas un beigās, tas pats Vorankovs, SODĪJA vienoto un izlēmīgo djinamu....
Svētais Naivums
14. februārī 07:28
Tā stulbi sanāca.... Kurš tad kuru īsti sodīja?
Edgars Strautmanis
14. februārī 07:43
Ankipāns jau kā spēlētājs bija muļķis, tagad vispār pielīdzināms klaunam...
Ādolfs Nāks
14. februārī 09:07
Pēdējie jēdzīgie treneri Latvijā bija Karnītis, Krauliņš un Tihonovs. Ak, jā, vēl viena gandrīz 90 gadīga, bet labi izskatās un sakarīgi runājoša kundze, Eiduka laikam, vēl joprojām māca, kā šķēpu mest. Pārējie tagad ir visādi ankipāni, bagatski, vecvagari utt
Antons Fjodorovičs Polučka
14. februārī 09:31
Ar to laikam ir jāsaprot,ka LV hokejam ir "game over"
Svētais Naivums
14. februārī 10:31
>Antons Fjodorovičs PolučkaŠodien 09:31Polučka, Latvijas hokejam nav "Game Over", mūsējais ir vecāks un tradīcijām bagātāks kā krieveļu "Sarkanais Žoparežec". Bet Savickisa KHJela čekistu, krievu miera projektam gan laikam tik likts liels trekns klucis( vai punkts), tas šķīst un plīst pa visām vīlēm. Tātam ari bija janotiek, tas ir tikai godīgi.
Antons Fjodorovičs Polučka
14. februārī 12:36
Svētais Naivums - Ir ir ,diženāks un varenāks......spoguļa priekšā,bet uz laukuma tos sauc par - game over
Antons Fjodorovičs Polučka
14. februārī 12:41
Svētais Naivums - Vai un pavisam piemirsu,tās mūsdienu LV hokeja tradīcijas iedibinaja Viktors TIhonovs pateicoties kuram,šodien Latvijā ir tāda līmeņa hokejs,vai drīzāk ,jau bija.Kā arī visu pārejo,diženie un varenie padirsa pēc PSRS sabrukuma
Svētais Naivums
14. februārī 13:32
> Antons Fjodorovičs PolučkaŠodien 12:41Idiot Poilučka, tās Latvijas hokeja mūsdienu tradīcijas bija krietni pirms Tihonoviem, kurš tājā laikā zem galda staigāja un dziesmas par katjušu klausījās.Latvija hokeja izlase piedalījās Olimpiskajās spēlēs vēl pirms otrā pasaules kara( ne mazne slikti piiedalījās). Krieveļi tajā laikā nemaz nezināja kar ""hokej s šaiboj". Tavējam varbūt tomēr vajadzēja skolā mācīties, izglītību būtu ieguvis, vēsturi nedaudz apguvis būtu.Tavējam, kā visiem kremliniem ir milzīgi vēsturiskās informācijas un atmiņas caurumi smadzenēs un hronisks domāšanas spēju trūkums organismā.
Antons Fjodorovičs Polučka
14. februārī 15:07
Svētais Naivums - tās tevis pieminētas LATVIJAS hokeja tradīcijas tiek ievērotas arī sodien- pirms 40 gada LV hokeja tradīcijas bija pirmās vietas pjdestālamu no otra gala un pēc PSRS aiziešanasarī tās pašas tradīcijas,pjedestālam pirmāš vietas no otra gala:):):):):):):):)Kurā vietā bija Rīgas Dinamo pirms TIhonova atnākšanas?Treša divīzija pēdēja vieta.Un kāda bija vieta viņam aizejot??:):):):):):)
Antons Fjodorovičs Polučka
14. februārī 15:10
Svētais Naivums - bet vispār interesanti,tu pats vispār zini par kādām Latvijas hokeja tradīcijām tu mels?Esmu pārliecināts,ka nezini.Talākais diskusijas attīstības varints būs sekojoš - variants a0 meklē pats gūglī (LV hokeja tradīcijas ) variants b) Tev steidzami darbi un tāpēc nav laika uzskaitīt visas tradīcijas ,variants c) Pats nereālākais,tu sapratīsi ,ka dižens un varens esi tikai vicinot dūres spoguļa priekšā
Svētais Naivums
14. februārī 15:17
> Antons Fjodorovičs PolučkaŠodien 15:10 Klau, Polučka, vieniem vajag brilli, lai informāciju uzzinātu, citiem ir dzīvi vecvecāki, kuri paši savām acīm visu ir redzējuši. Ej ārstējies, kremlin, ar galvu slims esi.
Antons Fjodorovičs Polučka
14. februārī 15:21
Svētais Naivums - Tatad manas prognoze piepildījās par visiem 100% un nekādas LV hokeja tradīcijas tu nosaukt nevari,tik vien kā vicināt dūres spoguļa priekšā.Tādi nu jūs esa tie patriķiškas,ne skolaspējat mācīties ,ne vārtrūmē dūres vicināt.Tiek vien kā "diženoties un varenoties" spoguļa priekšā:):):):):)
Antons Fjodorovičs Polučka
14. februārī 15:25
Svētais Naivums - Es te lasu tos varenos latviesu panākumus olimpiskajās spēlēs 1936 .gadā:):):):):) Zaudējums pret Kanādu 0-11 pret Poliju 2-9,Austriju 1-7 ,paliekot 13 vietā:):):):):):):)Tie ir tie nesliktie sasniegumi klauna dvēselīt?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi