Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Hmm..
9. jūlijā 00:51
Pa 30 gadiem mums šo krītošo varoņu savairojies ka biezs! Visi sēž aiz siles!
Hmm..
9. jūlijā 01:00
...bet, ja nopietni.. cerams, ka tur nebūs nato tanki ko bērniem apskatīt! .., ka nebūs malā salikti soliņi, kur pidari varētu spriest par drosmi un tmldz. Cerams tur nebūs kārtējās liberastu aktivitātes!
jhjhgjhgjgjhgjhgjhg
9. jūlijā 14:04
vispirms izvārtīties kā cūkām dubļos, tad pierīt pilnu vēderu - bauru prieki 21.gadsimtā
fakts ir tāds ka....
9. jūlijā 15:40
TIKAI TAD , ja viņi varētu uztaisīt selfiju, vai viņus fočētu lai varētu ielikt ingstramā vai feisbukā !!!!!
fakts ir tāds ka....
9. jūlijā 15:42
NEJAUCIET ŠOVU , SEVIS IZRĀDĪŠANU ar reālu darbību - dzimtenes aizstāvēšanu .
fausts
9. jūlijā 15:47
stiprie - johaidī. rīdzinieki ofisos nosēdējušies. aizbrauciet rudenī uz laukiem kādam pensionāram kartupeļus norakt , saimniecībā palīdzēt. nevis kā pamuļķi pa dubļiem vārtās un sauc to pAR STIPRUMU, RAKSTURA PĀRBAUDI. NOŽĒLOJAMI. TIE NAV dzimtenes aizstāvji.
Bezzobu zāģisB
10. jūlijā 13:10
Piekrītu par domu: ofisa darbinieki tīri vēlas izrādīt sevi! Pisnesmeņi ir atraduši nišu. Kad pēdējo reizi kāds ir skaldijis malku nākamajam gadam , tā apmēram 12 sterus??? Rokas nokritīs, jo viens plezīra skrējiens nav salīdzināms ar ikdienas fizisko slodzi. Ja kāds strādā tikai mentāli, tad pārslēgties un restartēties palīdz ikvakara pastaiga ap 30 minūtēm gar jūru, vai pastaiga pa ķemeru dabas rezervātu. Tas ir no tēmas veselīga restartēšanās. Neveselīgās visiem ir zināmas.
Egle
11. jūlijā 10:19
Lielaka dala postpadomju truli homofobi ka man izskatas
fuck
12. jūlijā 14:24
dirsējs, kas izliekas neredzam, ka 1/3 "tautas" ir prokrieviska un Latvijai un latviešiem nelojāla - gan krievi, gan latvijiešu komunistu un čekistu klani.
Sharlene Moore
12. jūlijā 16:58
Sāciet pelnīt no Google $7385 - $8726 nedēļā, lai strādātu tiešsaistē no mājām 2-3 stundas dienā. Regulāri maksājiet katru nedēļu. Viss, kas Jums nepieciešams, iir dators, interneta pieslēgums un mazliet brīvais laiks. Tā bija taisnība un pilnīgi izmainīja manu dzīvi.To es daru ⇛⇛⇛⇛⇛ w­w­w.W­e­b­J­o­b­9­9­.­C­o­m

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi