Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
148 komentāri
Sakārtot:
Tata Timurovna
9. aprīlī 22:49
Bagātie arī raud .
vaards
9. aprīlī 22:49
Laikam tad karjeru turpinās Liepājas Lauvās.
Varēs
9. aprīlī 22:54
tur vest verdzenes.
ļoti nesmuki
9. aprīlī 22:55
liegt tautai iemīļotu pastaigu vietu
sendenī
9. aprīlī 23:04
Nav ko priecāties. Pavisam drīz būs grūti tikt vaļā no tā uzturēšanai vien dārgā īpašuma. Līdzīgi no savām superbūdām ar visu zemi netiek vaļā Krištopāns, Gailis, Holivudas zvaigzne Šīns un vēl kaudze visādu valsts izzadzēju un jaunbagātnieku.
Nez kādēļ
9. aprīlī 23:09
šiem biezajiem liekas ka baigā laime ir uzcelt sev super-būdu.Īstenībā daudz foršāk ir nebūt piesietam nekur,un ceļot pa pasauli.
Iki
9. aprīlī 23:24
Pilnigi pofig!
Bezzobu zāģisB
9. aprīlī 23:26
Labi. Vismaz iegulda savā valstī nevis čīkst ka viss ir slikti.
Margarēta
9. aprīlī 23:38
Viens pamuļķis - sportsmens (Krištopans) jau tirgo vairāk nekā gadu savu villu, kas tad, kad cēla, skaitījās labā vietā, jaunbagātnieku rajonā... Kurš gribēs kaut kādu garā mutanta Porziņģa villu, uz kuru katru brīdi var uzlikt ķīlu, jo kāda no viņa izmantotajām prostitūtām izdomājusi, ka izvarota.
Tas labi
9. aprīlī 23:42
bomāriem būs ko skaust, un tie varēs turpināt vergot pa minimalku un dzīvot savos gadjušņikos :D
hahahahahaha
9. aprīlī 23:44
asv cietumā par meiteni, newis ar Rols Roisu vizināt kādu Latgalieti!!!!!!!!!!!!!!!!!!
....
9. aprīlī 23:48
Tas jau viņu no kriminālatbildības nepasargās.Atbrauks amerikāņu specnazs un savāks. Štatos ļoti stingri,ja kaut drusku kaut kur ieberzies...no 25 gadiem līdz mūža.
fizkultūrietis no Darba rezervēm
9. aprīlī 23:51
Vai viņam ir sakārtota ģimenes dzīve, vai ir sieva, bērni. Vai sievai patiks un gribēsies tur dzīvot, vai bērniem tur būs skola, vai nepatikšanas jau ir beigušās, vai jaunais līgums jau kabatā, vai pēc karjeras beigām pašam patiks tur dzīvot, vai pēc tam pietiks naudas uzturēt to māju ? Vēl varētu būt 20, vai 30 argumentu. Jūlis arī nopostīja Seņču sila velotreku, bērnu sports nometni, sacēla sev stadiona izmēra mājas ar baseiniem un ostu. Rezultātā viss stāv tukšs, baseins aizbērts, un ne Krutoijs, ne Pugačova brauc ciemos, ne vairs dropes, ne rauti. Ne mana nauda, ne mana bēda, bet vecāku cilvēku padoms jau nu jaunam zeņķim būtu vajadzīgs.
no pieredzes
9. aprīlī 23:58
Lai dzīvotu un uzturētu tādu īpašumu ir jābūt ļoti bagātam. Pie tam ļoti ilgstoši. Nezi vai spēļu biznesa darboņa Dāvja atraitnei izdevās uzsist gaisā to pili.
semo
10. aprīlī 00:01
Būs vajadzīgs vesels štats, dārznieku ieskaitot, lai tikai uzkoptu to muižu. Citādi ātri vien aizaugs ar nātrēm un klīdīs tikai visādi reptīļi.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi