Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
22 komentāri
Sakārtot:
zeks
12. februārī 14:07
Bet kas tad ir primārais ? Vai būves, vai cilvēki? Ja cilvēki aizbrauks prom, tad kam tad tās būves būs vajadzīgas? Kas tad piepildīs tās būves, tās akustiskās koncertzāles, tās pilis? Vai elite vien varēs tās piepildīt?
Pirmsskolas skolotājiem
12. februārī 14:10
paceliet algu!!!
Paradokss, uzceļ modernas
12. februārī 14:12
celtnes, it kā sabiedrībai, bet cik, no sabiedrības tās apmeklē????
Jau
12. februārī 14:18
Tā nabadzīgākā ES valsts uzcēla lepnāko bibliotēku Eiropā, lai gan varēja to uzbūvēt uz pusi lētāk, bet nē. Mežaparka estrādei,pirms Dziesmu svētkiem , iztaisīja remontu, nokrāsoja, bet pēc svētkiem ar buldozeriem to noārdīja. Vai viņa vēl pāris gadu nevarēja palikt? Vai nevarēja sagaidīt skolēnu dziesmu svētkus? Bet cilvēki nevar gaidīt, viņi grib ēst, bērni arī, tie jāskolo, jāapģērbj. Cilvēkiem nauda vajag šodien, nevis pēc gadiem. Bet mums ir tā, jo plikāka valsts, jo trakāki vadītāji.
Jūs zināt, ka
12. februārī 14:38
lielā daļā pirmsskolu materiālo bāzi (lielu daļu) veido skolotāji par savu naudu vai tā saucamās vecāku fonda naudas. Daudz kur ir vecas mēbeles, slavenās divstāvu gultas, nolietojusies santehnika, tai pašā laikā, kabinetos sēdošajiem remonti jau veikti vairākkārt un deputātiem visādas kompensācijas šajos gados.
Juhans
12. februārī 14:42
Sports ir Austijā, bet šoreiz ļoti operatīvs.
zeks
12. februārī 14:43
Es piekrītu par Mežaparka estrādi. Es viņu redzēju pēc remonta. Ja jau viņa bija laba uz 100 gadu svinībām, tad viņa mierīgi varēja sagaidīt ne tikai skolēnu dziesmu svētkus, bet arī pieaugušo dziesmu svētkus. Iesāktās sporta būves ir jāturpina, bet tās, kuras vēl nav iesāktas, tās var pāris gadu pagaidīt. Man gadījās būt laukos, kur viena sporta zāle ir tikusi kapitāli izremontēta, bet stāv tukša. Nav kas sporto, jo ļoti maz palikuši to gribētāju.
Vilnis
12. februārī 15:03
Loti pareiza doma! Latvija ir olimpisko centru “lielvalsts”, kuras ideju iesaka 1991 gada. LOK sobrid ir bagataka sabiedriska organizacija valsti, kur sie centri ir pamatkapitala, apmaksati no nodoklu maksataju lidzekliem. Sos zaudejumu nesosos centrus apkalpo vinu pietuvinatas SIA.
Aha
12. februārī 15:15
Risinās, risinās! Tikai, vispirms jāpadzen ar sū... koku šis liekēžu LOK.
...
12. februārī 15:21
Un ja panems nost to naudu, tad ko - nepabeigs tas buves? Plus redzams, ka ir objekti kur tas lidzfinasejums ir tikai 4 dala. Paris ekas vai visi LV skolotaji... Nav gruti izskirties.:)
Latvietis
12. februārī 15:34
No algas "otkats" neatripo.
Jurītis
12. februārī 15:56
NATO biznesmaņus gan nedrīgst apcirpt. Tur jabūt diviem pročiem no valsts budžeta.
:D
12. februārī 16:12
Piekrītu. 8.5 miljoni uz 30 tukstošiem pedagogu nekas ipašs nav. Nedaudz zem 300euro uz katru. Zem 25 euro mēnesī vienu gadu. Un tas pat ir neplikts ar nodokļiem, ja ieskaitīs nodokļus tad kadi padsmit euro tik būs. NU labi, var nopirkt kaut ko vairāk. Pilsētā neko daudz nedos (varbut vienreiz mēnesī normālas vakariņas), bet laukos jau arī savi tēriņi būs (agrāk dzīvoju nelielā pagasta centrā, tāda summa pat 10 daļu no apkures nenosegtu).
Bet
12. februārī 16:23
labāk maz, nekā nemaz. Daudziem tas jautājums, braukt prom,vai palikt? Ko tad jūs gribiet, lai vēl katru gadu pazaudējam tik daudz cilvēku kā Valmierā? Gudrinieki baigie. Vajag tenisu korti jauni, peldbaseini, koncertzāles, uz kā rēķina tad viņas tiek celtas? Vai uz to rēķina, kuri saņem 3000 un vairāk? Vai uz to lielo zagļu rēķina, kuri nozaguši mums miljonus, bet celti lielā godā? TIE TIEK CELTI UZ NABADZĪGO RĒĶINA, UZ PENSIONĀRU UN MAZATALGOTO RĒĶINA.
Ha
12. februārī 16:43
Protams ka jāceļ!!! Pedagogs no algas jau atkatu nedos,bet šeit reāla iespēja,vadošiem jau interesē tikai cik dabūs sev no katra objekta,pēc tam savējās firmas apkalpos ,atkal piķis,bet ko no pedagoga ,nekā.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi