Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
31 komentārs
Sakārtot:
Dejavu
2017. gada 15. novembrī 05:55
Šitas viss liekas kaut kur lasīts bet kur :D
aikuts
2017. gada 15. novembrī 06:32
Tā beidz visi iedomīgie un pastulbie leģendasi.
Autosporta fans
2017. gada 15. novembrī 07:15
Korīnas paziņojums presei bija: " Mihaēla interesēs mēs esam skaidri likuši noprast, ka ir noticis kaut kas ļoti nopietns." Tik nopietni notikumi ietekmē pat Saules sistēmas planētu orbitālo stāvokli un virzību Visumā pēc lielā sprādziena. Pēc kritiena Alpu kūrortā Meribelā, kad notika neparedzamais, visu laiku slavenākais autobraucējs, traucoties lielā ātrumā, krita un atsita galvu pret akmeni, neglāba arī ķivere, izmainījās starpplanetārā laika konstante un laiks tagad laiks rit 4 x ātrāk. Arī zemes ass ir sasvērusies par 15° un tāpēc notiek klimatiskās izmaiņas, planētas sasilšana - kūst Arktikas ledāji, Alpos strauji samazinās sniega un ledus klājums, paaugstinoties vides temperatūrai izmainās valstu flora un fauna. Šāda izmaiņas nenotika pat tad, kad nomira varenākais no Zemes valdniekiem - faraons Tutanhamons. Pēc šiem preses konferencē izteiktiem diviem teikumiem notiks starptautiska astrologu, zīlnieku, šamaņu un burvju konference kurā mēģinās izveidot darba grupas šā paziņojuma dziļākai izpētei un izvērtējumam. Arī skaisti aiziet - pati par sevi arī ir vērtība. Aiziet vari ar ierakumā ar ieroci rokā aizstāvot Dzimteni, ar lidmašīnas stūri rokās, mēģinot nosēsties taigā, vari klusi aizmigt savā gultā, klātesot dzīves draugam, bērniem un mazbērniem, vari aiziet ar heroīna šļirci rokā, saļimis uz netīras grīdas attālā dzelzceļa stacijas sausā mazmājiņā, bet tu nevari aiziet, ja tevi kā vardi tur piesietu pie aparātiem un vēro kā tu rausties pēc elektroimpulsa padeves.
Nedaudz skumji
2017. gada 15. novembrī 08:13
Šūmahers bija cilvēku iemīļots sportists dēļ tā, ka bija atvērts, smaidīgs un laipns. Kāpēc cilvēkiem, kuriem viņš ir labās atmiņās jāmin mīklas ko ar to gribēts pateikt. Es saprotu privātumu, nevajag bildes un detalizētu aprakstu, ka sievai pašai ir grūti runāt, bet viņam joprojām ir preses sekretāre.. Vienkārši normālu nesapītu teikumu. It kā šis puspatiesības kaut kas labāks būtu...
maukuts dirsims
2017. gada 15. novembrī 08:54
Tas jau bija zināms,tad,kad tas vecis nokrita kalnos,tad arī Miša nomira.Bet,kurš tagad vālēs viņa sievu?
ikādsar
2017. gada 15. novembrī 09:41
šī neko no jauna nepateica,vienīgi kas jauns atkārtojas,lai neaizmirst.Bet sen jau vairs nedomāju,jo pasaulē notikumi mainās.
Nu
2017. gada 15. novembrī 09:45
Ja pēc gandrīz četriem gadiem sieva pasaka, ka lēmumi ir pieņemti viņa interesēs (tātad viņš pats tos nepieņem), tad viss taču tāpat ir skaidrs
Ogres bebrs
2017. gada 15. novembrī 09:48
Diemžēl viņš ir miris pēc traumas,atliek tik atslēgt no aparātiem.
Ye
2017. gada 15. novembrī 09:51
Iedzina vecene kapā cilvēku Nākslīgi uztur pie dzīvības, lai nestāros spēkā testaments, ar kuru šai nekas nepienākas, tad nu trallina nost, cik var
15. novembris
2017. gada 15. novembrī 10:21
Citāts no raksta: "jaudīgā formula Ņujorkā tiks izsolīta 16. novembrī, tāpēc ir vēl vairāk nekā mēnesis pārdomām." Jūsu tulkam vajag pārnieku. Viens tulkos, otrs domās kas iztulkots. Jo pats tulks šķiet pat kalendāri nav apguvis :)
Liekat beidzot Šūmi mierā!
2017. gada 15. novembrī 11:14
Un kas šeit jauns tika pateikts? Ik pēc mēneša prese atgremo vienu un to pašu informāciju, tik ar jauniem virsrakstiem. Viss rakstā rakstītais ir jau lasīts desmitiem reižu.
Ina
2017. gada 15. novembrī 11:24
Sen vajadzeja sutit uz ASV uz operaciju. Nez ko vilcinajaas?? Zalees un rehabitacijai tika izgrusti miljoni. .. Vajadzeja operaciju bet tagad par veelu izskattas ,nauda notriekta un laiks novilkts.
Temīda
2017. gada 15. novembrī 11:45
Ar laiku Mihaels tāpat, bez traumas iegūšanas būtu pametis sportu, jo šis sports nav, kurā var nodarboties mazliet savārguši sportisti, bet nu notika kā notika, tā ir dzīve, ka notiek neparedzami notikumi, kurus cilvēki vismazāk vēlas piedzīvot. Varētu Augstākais apžēlot Mihaelu un dot viņam iespēju vismaz atlabt tik , ka var redzēt, sarunāties ar saviem mīļajiem, kuri tagad izdzīvo viņam līdzi milzīgo dzīves pārbaudījumu, varētu vismaz mierīgi pavadīt dzīvi mierīgā gaisotnē bez sporta un skaisti novecot, kā tas parasti notiek.Ar to arī pilnīgi pietiktu, pēc tā, cik trauksmains viņa dzīves ritums ir bijis.
kretīns
2017. gada 15. novembrī 12:08
Kad viņu atslēgs no aparātiem,tad arī viņš nosprāgs.
oi,blin,ka apnikusi shii vaavuljoshana
2017. gada 15. novembrī 12:41
liekat tachu vinju mieraa un ljautat cilvekam aiziet. ja vinsh kaut ko saprastu ta noteikti buutu vinja veeleshanaas,nevis gadiem gujlet pamperos.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi