Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
kā tad!
2011. gada 14. janvārī 14:02
kātad!!! VTB vispar ir smieklīgs projekts. Izskatās ka krievu PR čaļi labi strādā un saskalojuši Jaunupam smadzenes. Es jau ieteiktu neticēt krievu plāniem !
Vēlētājs
2011. gada 14. janvārī 14:24
Jaunupa jaunskungs nereti izceļas ar idee fix - te par valsts naudu (nodokļu maksātāju)gribēja augstskolā studēt, vienlaikus esot deputāts, te VTB salīdzina ar KHL... Tas liecina, ka zēns vēl īsti pieaudzis nav, gudrs cilvēks neņemtos salīdzināt nesalīdzināmas lietas. Ferrari un Dacia, teiksim, vai dienu un nakti...vai KHL un VTB. KHL ir Krievijas premjera Putina izlolots projekts, kam naudas pietiks vienmēr vai ļoti ļoti ilgi, jo Krievijai tas ir vajadzīgs. Masu popularitātes ziņā Krievijā basketbols ir tālu aiz futbola un hokeja un nav pat ne mazāko mājienu, ka KF veidos ekstra klases basketa līgu. Kādreiz, varbūt. Visticamākais, ka nākamceturtdien pēc lietusgāzes. :) Tas viss neliedz Jaunupa jaunskungam gribēt. Gribēt nav kaitīgi, kaitīgi ir negribēt. Būvēsim sapņu pilis, celsim dzelzceļa ātrgaitas līniju Maskava - Vasjuki un gatavosimies VTB draftam!
Olala
2011. gada 14. janvārī 14:34
Par visu to, kas teikts rakstā komentāru nav - tēma neinteresē un ir sveša, bet patīk VEF Rīga reklāmas televīzijā.
kk
2011. gada 14. janvārī 15:36
Citēju "Nav pieļaujams, ka dažāda līmeņa komandas spēlē vienā līgā" Ko tad VEF dara starp Žalgiri, CSKA, Himik, Aseco? VEF un pārējās komandas ir kā diena pret nakti.
kibele
2011. gada 14. janvārī 16:27
VEF zaudēs un zaudēs, kamēr tā melnā ragana pesteļos augstāk pieminētajā TV reklāmā, kas tā sajūsmina OLALA
valmierietis
2011. gada 14. janvārī 16:48
Jaunups ir AUNS!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi