Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
62 komentāri
Sakārtot:
Kristaps
2019. gada 3. septembrī 14:16
Jebak , jebak !!!
labi ,ka drikst komentet
2019. gada 3. septembrī 14:20
Humana bija veikalu tiklu ,,Gerkens &co,,kapracis !
Dzintars Lielais
2019. gada 3. septembrī 14:23
Ļoti žēl , ka sekond hand ir tie , kuri Latvijā pelna, jo pirktspēja trešajā nabadzīgākajā valstī ir katastrofāli zema....
Ipa
2019. gada 3. septembrī 14:31
Patiesībā jau skumji, jo parāda, ka vairums varam tikai humpalas atļauties....labu firmu apģērbi vairumam tikai tā tiek iegādāti, jo atļauties varētu tikai tirgus preci....labākajā gadījumā. Lielākā daļa bērnu staigā lietotajās drēbēs - ja tādu nebūtu, tad stipri švaki vecākiem ietu ar bērnu apģerbšanu.
Haha
2019. gada 3. septembrī 14:31
veiksmes stasts valsts kur 70% iedzivotaju staiga humpalu lupatas parsvara lielaka dala arzemes atbrivojas no sadam lupatam cilvekam nomirstot tad nu stagajam mirusu cilveku drebes
veiksmes stasts
2019. gada 3. septembrī 14:40
latvija Humana humpalas ir rietumu demokratisko vertibu neatnema sastavdala vid represiju apstaklos un cilveku apzinatas maldinasanas apstaklos par zemo darba razigumu ,lai nemaksatu algu par padarito darbu.
Maišels
2019. gada 3. septembrī 14:41
Nu ja pārdod to, ko mums bagātie onkoļi pa brīvu atdod - protams ka būs peļņa. Jo principā tās lupatas ir domātas kā palīdzība, ko dot pa velti.
Tante
2019. gada 3. septembrī 14:42
Jā, mums te Īrijā visās pilsētās ir vietas , kur pieņem lietotas mantas (drēbes, apavus, veļu) pa 0.50 eiro kg. Visas pieņemtuves pieder lietuviešiem. Prasīju, uz kurieni tad sūta tās drēbes - uz Latviju!! Biju domājusi ,ka uz Āfriku!! Ha ,ha, kā es maldījos. Mājās arī pie durvīm izsviež kules, lai paši ieliek drēbes, ko nevajag, un tad paši braukā un savāc (tātad. saņem tās par brīvu) Pieņemtuvē tās drēbes izšķiro un tur tiešām ir firmas drēbes, pat jaunas, ko noteikti Latvijā pārdod par krietnu naudu. Lietuvieši vienmēr bijuši apsviedīgi.
egle1
2019. gada 3. septembrī 14:43
Kāpēc staigā miroņu drēbēs? Es pati pērku gan onlain veikalos, gan parastajos, gan arī humpalās. Un man arī ir tā, ka kāds apģērba gabals nopirkt spontāni, nepiestāv vai kā citādi neder. Bet apģērbs labs un mazlietots. Es arī iemestu to kādā konteinerā, bet mums tādu nav. Tāpat bērnu apģērbi - piemēram, tagad pusaudža drēbes pērku Reserved un tāpat puika ātri izaug, drēbes vēl labas un lietojamas. Atdot īsti nav kam, metu ārā. Tāpēc nav tiesa, ka humpalu atdevēji ir tie, kas nodod konteineros mirušu cilvēku apģerbu. Nē, nu varbūt tajā skaitā ir arī no miruša cilvēka skapja (ne jau no zārka), un kas par to? Veikalā arī laiko drēbes visādi cilvēki, arī fiziski neveseli (piem kādu ādas slimību), bet tāpēc jau nesaslimstam mēs citi.
epta
2019. gada 3. septembrī 14:43
no otras puses - maksāt pārsimt eiro par tkrekliem un džinsu biksēm ar "nosaukumu" arī ir ļoti stulbi. vismaz 80 % no tām lupatām ko tirgo visos molos,alfās, plazās nemaksā ne trešo daļu no tā kas uzrādīts cenu birkā.
PSRS nostalgiskas atminas
2019. gada 3. septembrī 14:48
PSRS laika leisi savus kartupelus tirgoja lidz pat Uralu kalnu regionam.
Haha
2019. gada 3. septembrī 14:54
izgastuves arzemes visas lupatas tiek izskirotas izmazgatas un pa taisno uz lv
Zuze
2019. gada 3. septembrī 14:54
Vai tad tas ir kaads paarsteigums??? Cilveeki Latvijaa nevar atlauties iepirkties normaalos veikalos un plus veel tur cenas taam lupataam nenormaali uzskruuveetas!! A bet ar kvalitaati tad ir kaa ir...
Zet
2019. gada 3. septembrī 14:56
No planētas resursu saglabāšanas viedokļa ir tikai lieliski, ka jebkuras mantas tiek lietotas atkārtoti! Arī tad, ja tas viss ir iegūts par velti, pārdevējiem algas ar nodokļiem jāmaksā, telpas veikalam jānomā, tāpēc tām mantām būs pārdošanas cena.
Ha
2019. gada 3. septembrī 15:02
Dombrovska un vienotības un Ozolas "veiksmes stāsti". Visatpalikušākā ES valsts, visnabadzīgākā Es valsts un visu ES atkritumu valsts ( visas preces ir brāķis!). Vai tas ir normāli? Pirmspadomju un padomju gados bijām viena no bagātakajām valstīm, apgādājām lielo, vareno... bet tagad... tā ir,kad lecas ar krieviju! Un pēc pēdejiem datiem esam pat pati atpalikušakā no bijušajām padomju valstīm!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi