Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Samirs Dišlers
2019. gada 2. septembrī 13:39
Kāpēc viņa neteica: "Tu ko?! - Mēs jau tikai draugi!"?!
Kristaps
2019. gada 2. septembrī 15:45
lai labi slīd !!!
Rasma Garda
2019. gada 2. septembrī 16:10
pēc aktrises jau nu viņa pat neizskatās. Paveca , neglīta sieviete ar vienmēr lielu un ņirdzošu muti.
Lerry Mulen.Jr
2019. gada 2. septembrī 16:12
Vecā ome tomēr sašņorēja vēl vienu upuri.....
Harijs R.
2019. gada 2. septembrī 18:26
Precas tā kā pusdieno...
Nazars
2019. gada 2. septembrī 19:09
Sievietei pusmūžā tomēr vajadzētu pieklājīgāk ģērbties. Āda uz ceļiem apvītusi, noļekusi. Un augšdelmus vajadzēja piesegt ar garākām piedurknēm. Nav visiem jāredz apvītums. Un puisis izskatās daudz jaunāks par daudz pieredzējušos sievieti. Nebūs šī savienība ilga. Redzēsiet.
ALIDA DJATLIKA
2019. gada 2. septembrī 20:23
Sos cilvekus nepazistu, bet vienalga velu laimi un milestibu! Bet Nazar!, tev nav japrece si pusmuza apvitusi sieviete, ko uztraucies? Pats, ja vel neesi, tad drīz busi apvitis, savitis un smirdigs. Viriesi, kad paliek vecaki ir miljoniem reizes apvitusaki par sievietem, tikai pasi sevi neredz.
dzintra
2019. gada 2. septembrī 20:46
Pag,pag,Aldas kundze!Vīrieši arī ir visādi,ne tikai sievietesMans tēvs,piemēram,vēl 90 gadu vecumā izskatījās kā 65 gadīgs.Visi vīrieši nav vienādi,tāpat kā sievietes.Nazars varbūt gribēja labu,aizrādīdams par apģērbu.Vai tad viņam šajā gadījumā nav taisnība?Iet pie altāra minibrunčos jebkurā gadījumā nav forši.Līgavai nav jābūt pusplikai,kā tagad ļoti daudzas līgavas.Bezgaumības kalngals.Un vēl 50 gadu vecumā.Es ļoti mīlu aktierus un gribētos,lai vismaz viņi ir piemērs jaunatnei.Lai laimīga laulība māksliniecei!
ALIDA DJATLIKA
2019. gada 2. septembrī 23:12
Ta citu pamacisana ka gerbties, vel joprojam nak no tiem aizsaules- padomijas laikiem, kad daudzas sievietes bija kompleksu pilnas, ko nu gerbt mugura, lai citi neaprunatu. Tagat viss mainijies un katrs gerbjas ta, ka pasam patik. Neatkarigi no ta- esi skolotajs, aktieris, arsts, vai apkopejs. Ka labi juties, ta gerbies. Un sai ligavai sliktu neko neredzu, kajas normalas, nav ne likas, ne resnas, ne parlieku tievas. Un svesam virietim vispar nav korekti aizradit, ka sieviete ne ta gerbusies.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi