Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
>:-)
9. augustā 06:59
Fuj, cik pretīgas, gan "kurpes", gan pleznas :D
ha-ha
9. augustā 07:36
Pagatavot var ēdienu, bet ne apavus...DD
Rudace
9. augustā 07:45
Nekas no vinam nav. Ja nu vienigi staigat pa maju.
Pienāks
9. augustā 07:46
laiks, kad pārrijies treknais taukumūlis, ar izcilu apetīti ēdīs savas ādas kurpes, jāsapērkas vairumā .
Terēza
9. augustā 08:11
Pilnīgi pie vienas vietas ko viņas tur velk vai nevelk... Neinteresanti!
.
9. augustā 08:18
" Hanss Kristians Andersens uzrakstīja pasaku par pliko karali (Jaunais karaļa tērps), kurā divi krāpnieki uzšuva karalim neredzamu apģērbu, pie tam, paziņojot, ka šo apģērbu neredzēs neviens, kas ir dumjš vai ieņem neīsto amatu. Protams, ka neviens nevēlējās, lai citi viņu uzskatītu par muļķi, tāpēc visi pilsētas iedzīvotāji (sevišķi karalim pietuvinātās personas) izlikās redzam to, kā patiesībā nemaz nebija. Izņēmums bija bērni, jo viņi neizliekas. Kopš pasakas uzrakstīšanas pagājuši gadsimti, taču cilvēku muļķība nav gājusi mazumā; tieši otrādi- tā arvien vairāk. "Bet karalis taču ir pliks!"
re
9. augustā 08:44
Un cik viņas saņem par to, ka iziet šādās iešļūcenēs ? Iesļūcenes kā jau iešļūcenes. Pašizmaksa, visticamāk, 5 eiro. Bet ja brends ir pacelts attiecīgajā līmenī, tad atradīsies daudz muļķītes, kas tādas pirks arī par 500. Viss tas ir prasta reklāmas kampaņa, par ko attiecīgās personas saņem labu naudu.
Rifkobīlis
9. augustā 15:53
Morāle- abām lieliska gaume.
Rifkobīlis
9. augustā 16:00
"lieliska"
Kapracis Pedro
9. augustā 17:50
Neredzu par ko jūsmot, jau padomju laikos apavu rūpnīca ,,Rekords ''izlaida šādu ,,Pestītāja modeli'' par pieciem rub. ,derēja i uz kūti aiziet ,i uz ciema veikalu pēc švirlaka un pa ūdeni arī staigājamas.
beerdrinkers
9. augustā 20:47
Terēza, ja tu ierakstīji savu komentu, tātad, jau virsrakstā redzot "neinteresantu" tēmu, tomēr bija interese- ienāci un ierakstīji? Tu esi, vai nu liekulis, vai idiots. Man riebjas gan viens, gan otrs, abi vienlīdz pretīgi.
džolijai ( ar mazo burtu)
9. augustā 20:52
vispār ir jāatņem mātes tiesības par bērnu dzimuma orientācijas totālu izkropļošanu! I bio, homo un transvestīsisma (sātanisma) idioloģijas propogandiste pasaules mērogā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
p.s.
10. augustā 01:25
Pletīzeri.
Humānists
10. augustā 07:35
Da jobanyvrot, 1700 par somiņu un 500 par iešļūcenēm tikai idioti, kuriem nauda dirsu pleš, var maksāt, es to te kankretna saku, ja kas.
Īstā,
10. augustā 07:37
Zero Waste, gan švarbas , gan iešļūcenes , gan ziņa !

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi