Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Asais Pipars
7. augustā 07:23
Nu slima tante. Viiņa izskatās atbaidoši, no paša pirmā brīža, kopš publiski parādījās... ar narcismu slima ome.... tas briesmīgais kārnums, savītusī āda, seja kā mankijam, nu brrrriiiiiesmīgs paskats, plus vēl ģērbjas, kā jauniete, kaut gan, viņai sen bija laiks solīdi ģērbties, bez miņukiem un plikiem pleciem....
Ingrīda Kalviņa
7. augustā 09:19
Skaidrs, ka viņas statuss neļauj izskatīties vecai un savītušai, bet vai dēļ veiktās operācijas viņa palika glītāka? Nezinu vai!
Melānija
7. augustā 11:05
pievienojos,nu neglīta sieviete gan viņa ir,lai arī kādas operācijas netaisītu.
beerdrinkers
7. augustā 11:20
Ļoti skaista, eleganta un šarmanta sieviete!
beerdrinkers
7. augustā 13:03
Asais Pipars, tu esi dakters, ja vari noteikt to, ka viņa ir slima? Ak, domā, ka sievietei, 66 gadu vecumā, ir jāģērbjas kā pāķu čībai, kā Vējoņa sievai? Nē un nē!
Egons Vaimans
7. augustā 16:38
Uzgrillēta,sapildīta un vēl makaroni klāt!
Kasiog
7. augustā 17:57
Super tagad viņiem būs otrais medusmēnesis.
ALIDA DJATLIKA
7. augustā 20:02
Nu ne un ne, neviens virietis uz visas planetas nav tik vertigs, lai ietu sevi griezt, mocit un mocities del viņa. Un nekas cits nav ta verts. Ta tomēr ir operacija un var notikt viss iespejamais un neiespejamais, navi ieskaitot. Dumjas tas sievietes, kuras sevi neciena tadu kada ir, bet iztop svesiem cilvekiem.Jo virs, draugs ir butiba svesi cilveki, kuri vienalga var pamest. Sapes var ciest vienigi un tikai bernu del.
beerdrinkers
8. augustā 02:37
ALIDA DJATLIKA, vai tev, gadījumā, nav garīgās attīstības problēmas? Es nav dakters, kā Ašais pipars, tādēļ izmantošu testu. Tu Rīgas sabiedriskajā transportā brauc a) ar rīdzinieka karti; b) pērkot biļeti pie vadītāja; c) nahuj man divi iepriekšējie varianti, man ir baltā biļete.
Hilda Lapsa
8. augustā 02:45
Paskatieties uz viņas vīra kārajiem skatieniem, skatoties uz vīriešiem. Ja vīru interesē tikai vīrieši, nekāda plastika nelīdzēs, tante viņam vajadzīga tikai kā alibi.
Alexandra Stankev
8. augustā 11:07
Tak beidzat, Ja sieviete mīl sevi un vinai pietiek nauda, vina saglabā gan augumu labā formā, kas nemaz nav grūti, gan zināmā vecumā uztaisa kādu plastiku. Un tas pirmkārt ir pašai priekš sevis. Manas vienaudzes izvēlas dzēst visas savas forogrāfijas telefonos, bet nē kādi mainīt uztura paradumus vēl jo trakāk uzsākt sportot. Sievietei ir jāgrib būt skaistai tikai sev..kas par dalu citiem. Tas arī viss.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi