Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Medmāsa
27. jūlijā 06:57
Negribu nevienu aizvainot, taču šādi tērpi izskatās eleganti tikai uz garo kāju īpašniecēm, jo uz īsām kājām šāds tērps ir traģiski! Šeit pat nespēlē lomu augums, jo augumā neliela sieviete var būt ar garām kājām, tāpat augumā garāka var būt ar īsām kājām! Nemaz nav tik daudz to garkājaino, tāpēc šī mode derēs tikai dažām.
Neta
27. jūlijā 09:33
Pilnībā piekrītu! Bet mums jau dāmas ir nekritiskas. Kad bija pliko vēderu mode, tādus valkāja pat tās ar trim riepām uz punča, kad bija legingi, tajos kājas spīlēja arī resno cisku īpašnieces....
imho
27. jūlijā 13:42
https://i.pinimg.com/originals/be/a8/df/bea8df27a9b7e565304335bb58ed5a4d.jpg
Dace
27. jūlijā 13:48
Šī "karstā modes tendence" sen jau vairs nav karsta, vismaz citās pasaules valsīs.... vismaz gadu vai pat divus.
No ASV
27. jūlijā 23:58
Vai auksts vai silts, nekad taa negerbtos. Un man ir garas kajas. Pieliek klaat atbildi Neru komentaram shodien 09:33 -- Es atceros manaa berniiba te ASV man latviesh mama tiesh taa spreditjoj par amerikanietem. Tos laikos bij mode pavisam iisas bikses. Es atceros kaa mana mama izteicas: "Ar tadu dibenu!" Vina nevarej ticet kaa cilveki gaj pa ielu. Mans tevs neko neteic. Izturejas aivien zoliids un nelikas zin vismaz man taa likas). Bet tas man liekas jociig un mazliet bediig kad taada pasha veidaa Jus izteikties pa latvietem. Kautgan es domaa vis lielaka dal latvietes vel lab izskatas. Bet ir ar redzams tadas kas izskatas prastas -- varbut nav latvietes bet laikam dazas jau ir. Prast latviesh vienreiz bij retums. Bet jaasak prastums ari nebij pagatne tik populars kaa shodien. Iipash eiropaa.
FUCK Y
28. jūlijā 19:56
MEDMAASA PATIESIBA IR VIENS SHIZOFRENIKIS. TAD NU MURGO KATRAA TEEMAA.
osis
28. jūlijā 19:57
bet par isajiem topikiem, nekas jauns, kaa bij pirms 70 gadiem, ta tagad modee.
Jopcik
28. jūlijā 21:44
Užas atkal bikses ar augsto vidukli zeme atveries

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi