Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
56 komentāri
Sakārtot:
oho
9. jūlijā 13:34
Viņas vīrs var būt laimīgs! Tagad kolēģim arī draudzene grūsna, izplūda, apaļa kā lode.
beerdrinkers
9. jūlijā 13:43
Tā nu gan lej čugunu.
hi hi
9. jūlijā 13:48
Vai tik nebuus reptile - tie jau nogatavojas savaadaak?.....
to Oho
9. jūlijā 13:51
Protams, viņas vīrs var būt laimīgs. Īpaši laimīgs viņš varēs būt, kad tas mazais, saspiestais, deformētais radījums nāks pasaulē. Būs, par ko rūpēties visa mūža garumā.
Vispār
9. jūlijā 14:10
Ir jau visādi brīnumi, bet tam ir iemesls kāpēc vēders aug līdz ar bērniņu, lai viņam būtu vieta un tieši kā jau te minēja nebūtu saspiests. Saprotu modeli, viņa noteikti ir sajūsmā, ka vēderiņš mazs, jebkura nez gribētu mazu kompaktu vēderiņu, bet, ja domāju par bērniņu, tad es gan parasti uz maziem vēderiem skatos ar bažu, zinu trīs gadījumus kur bērniņi bija deformēti, kādam galva, seja kādam pleciņi, beigu beigās mammu lielais lepnums par mazo bērniņu beidzās ar satraukumu, ārstu apmeklējumiem. Protams vēlu ,lai te tiešām viss ir labi, un, ja tiešām viņa sevi nebadina, un nepārcenšas ar sportošanai, tad darīt jau neko nevar, mazulis jau izvēlas kā gulēt!
Vecenīte
9. jūlijā 14:11
Tas nav tas uz ko tiekties. Sieviete jau nav seksa androīds.
pieredze
9. jūlijā 14:23
Man 40 nedēļā vidukļa apkārtmērs bija 98 cm (pirms 65cm), un izskatījās, ka esmu nedaudz uzresnējusi vai vēders piepūties. Mans augums ir tikai 159 cm. Meita piedzima - 3.2 kg 50 cm, bez kaut kādām veselības problēmām. Vienkārši esot grūtai nevajag sākt rīt kā nobarojamai cūkai un ir jābūt fiziski aktīvai (bez fanātisma). Modeles augums būs tuvu 180 cm, tā kā ja nav lieku iekšējo tauku, tad bērnam vietas pietiekami.
kIKII
9. jūlijā 14:33
26. nedēļas nav 7 mēneši!!! Cik nekorekti pārtulkots raksts.
3 bērnu mamma
9. jūlijā 14:47
Parasti lielāks vēders, kad gaida puisīti. Ar meitiņām mazāks. Neko tur mamma nevar ne nobadināt, ne pārbarot (ja nu vienīgi sevi). Bērns augot paņems visu, cik viņam vajag, Man viens mazulis dzima ļoti karstā vasarā, pēdējos mēnešos labi, ja kādus augļus varēju ieēst karstuma dēļ. Domājat - viņš tāpēc bija mazs? Nē, piedzima 4,300 kg. Pati gan sevišķi pieņēmusies svarā nebiju.
Widow
9. jūlijā 14:53
Lidz 6 vai 7 menesim mazulis var mierīgi iegulties gurnos. Pēc tam gan viss nāk uz āru. Dāmai vēdera muskuļi viegli nestaipīsies, tas varētu būt gana sāpīgs process. Saku no pieredzes
Linda
9. jūlijā 14:54
Nevajag ticēt visam, ko raksta internetā. Arī manam komentāram nē.
Aha
9. jūlijā 15:00
Nja 26 ned un pateikt, ka 7 mēn, tiešām žurnālist??! Bet par tēmu, ja tiešām BŪTU 7 mēn, tad varētu teikt wow, bet 26 ned pie pirmās grūtniecības un, ja sieviete nerij visu, kas pagadās, ir ar atlētisku augumu ,tad mazs vēderiņš nav nekas īpašs!! Paskatīsimies tiešām, kas būs 7 mēn (pēc 32 ned!!) Tieši pēc 32ned vēders sāk augt straujāk, tā ka pagaidām neredzu šeit nekādu ažiotāžu.
deb.
9. jūlijā 15:27
foto oranžajā kleitā- prostitūta uz čakenes. viss poza, apģērbs, sejas izteiksme kā m- kai. p.s. kas ir darīts ar viņas muti.???
fakts ir tāds ka....
9. jūlijā 15:30
primitīvi, tupi, neinteliģenti vīrieši ir tie kuri jūsmo par visu nenormālo . aŗī par grūtnieci 7 mēnesī ar 50 cm. vidukļa apkārtmēru. vidējā speciālā izglītība, vispār tās neesamība liecina , ka vīrietis ir muļķis, aprobežots un primitīvs, kā lops kurš ir instinktu vadīts. tādi arī pieprasa tādas sievietes un vispār sievietes vērtē tikai pēc krūšu izmēra un dibena formas. kā jau lopi ar mazām smadzenēm.
to Aha
9. jūlijā 15:57
Blondīnīt tu vispār zini cik menesī ir nedēļas? :) 7 mēneši(pilni) var būt maksimums nepilnas 31 nedēļas, ja tikai 2 mēneši iekrīt īsie (aprīlis, jūnijs).

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi