Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Zarnu būvmateriālu veikals
2018. gada 13. jūnijā 05:22
Kad meerkakis izdomaaja fetiseeties,tas jau vairs nav joks.Glanceeti puisiisi-brrrrrr
rabarrberrs
2018. gada 13. jūnijā 06:04
peec pedinja velk..un kopaa ar skaudiigo maaaziinjoo busuliiti..aabi viens otru atradushi barberiishi shopinjaa,bet iisteniibaa zhopinjaa..mazu viirelju komplexinji izteikti redzami uz feisinjiem..pedinji vai nee,brauc shikoladnikaa fiziski vai gariigi-tik un taa pedish arii aafrikaa i pedish.. pielabo savu iiso praatu un ej raveet vai rakt..:))
f
2018. gada 13. jūnijā 06:20
malacis protams, bet par dārgu viss priekš latvāņiem
Fui fui fui
2018. gada 13. jūnijā 06:55
Ceru, ka šī mode ir ātri pārejoša! Vispār tās bārdas ir tik riebīgas, studiju gados strādāju par sanitāru un no tā laika atmiņā, ka šad tad bija jāskuj vecu tantīšu kaunuma apmatojums. Un tagad, stāvot , piemēram, veikalā rindā blakus tādam pārstilīgam bārdainim , nepamet sajūta, ka stāvu blakus vecas omes kūsai, struktūras ziņā tie matiņi tik līdzīgi. Brr. Neesmu jūtelīga, bet šis uzdzen nelabumu. Un restorānā, fui, tie bārdaiņi , lielākā daļa, nemāk tās bārdas nēsāt, viens vienīgs baktēriju perēklis. Fui.
Ess
2018. gada 13. jūnijā 08:01
Man arī nepatīk bārdas. Pēēē.
eu eu
2018. gada 13. jūnijā 10:42
nu dir sējs , pac ārzemēs redzēto nokopējis , a ja viņa bijusie darbinieki arī atver salonu ,tad redz izdomājiet ko jaunu . karoce pretigs tipiņš ,pretīgas tās bārdas.tizla mode.
Ozd
2018. gada 13. jūnijā 11:22
Pozitīvie latviešu komentētāji :) ble nu kaut ko labu taču arī var pateikt. Piem. Puisis malacis- uzņēmīgs,, forši attīstījis biznesu.... A huli visiem jāpasaka savs debili- negatīvais viedoklis par cilvēku, kas normāli strādā??? Nukam piš, ka kādam nepatīk vecu veceņu kūsas :)
Petrovichs
2018. gada 13. jūnijā 17:35
Barbershop??? Kas tas par vardu tads? Kapec ne “parihmaherskaja” ??? Kas jums latvieshu valoda aizmirsas?
Lieliski
2018. gada 13. jūnijā 23:10
Patiešām fantastiski, lasot šos komentārus pilnīgi acis tek laukā! Šeit lieliski var redzēt "inteliģento" latviešu tautu. Fantastika ... Lamuvārdi, interpunkcijas iztrūkums, nesakarīga domas izteikšana, burtu trūkums ... Un pāri visam - skaudība par savu tautieti, kuram dzīvē ir izdevies kaut ko attīstīt.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi