Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Trenūzene
16. aprīlī 11:12
Un ko man dos, ka es ikdienā staigājot izskatīšos "labi". Ok jauniem neprecētiem, kas ir līgavu medībās, bet man precētam un pusmūžā, tak pofig ko kāda padomās par manām noļackātām trenūzenēm un T-kreklu.
Kāda starpība
16. aprīlī 17:25
Ja tiešām esi gudrs un bagāts, reāli attīstīts visos dzīves aspektos un kvalitatīvi attīstīts, nevis būvēts uz "viena kaķu tante teica", tad kreklam nav nozīmes.... Vari kaut vai piedirstām biksēm staigāt un cilvēki kuriem no Tevis kaut ko vajag, tāpat klanīsies un klausīsies ļoti uzmanīgi! Un ja vēlēsies kaut ko no citiem, tad to tāpat dabūsi ar savu gudrību un nevienam atļāuju neprasīsi un neviena viedokli par savu izskatu neprasīsi. Tikai neveiksminieki uztraucas par šādām muļķībām, savukārt veiksmīgie, kontrolē neveiksmīgos un pelna uz viņu neizglītotību, hehe!
Selekts
16. aprīlī 19:28
:) Krievu pasakā rakstīts, ka paceļot Ru bašku var satvert zobenu.
P.
16. aprīlī 19:45
Jā, krekls ir pamats. Pēc tam seko dārgs rokaspulkstenis, uzvalks un tīras kurpes. Sieviete tad zina, ka šāds vīrietis ir materiāli nodrošināts un ir izdevīgi būt ar viņu kopā.
tam ta ram
17. aprīlī 02:34
un kas jazin tiem kuri tadus kreklus nevalka ludzu eksperti pa maiku valkasanu varbut daru ko nepareizi ha ha ha
Ledija
17. aprīlī 02:36
Tiksanas lietiska svariga ar miljonaru uznemeju es pucejos dargas labakas drebes bet vins ierodas ka bomzis neko vairs nevar novertet pec apgerba materialo stavokli

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi