Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
38 komentāri
Sakārtot:
Gaume
14. aprīlī 06:42
Aplūkojot galeriju nācās sev iekniebt rokā,lai aojaustu katā ir realitāte. Nu kur var tā saposties?! Jaroslavs pēc "FANTOMASA"izskatās.Un dāmas,kas notieK ar jūsu galvu,galīgi nav izpratmes par gaumi,kur vilkt trenuškas?
jjkl
14. aprīlī 07:05
Baigākie spoki un ķēmi Jau 1 bildi skatoties domāju kas tas . Izrādījās ka visi purva dīvainīši No neko darīt nezin kā lai izvipendrijas. Ķēmi
jaka
14. aprīlī 07:08
Kubasova jau ar varēja kādas normālas drēbes nopirkt .Mamas s papas ta miljonāri . Ko naudu nedod?
ku-kū
14. aprīlī 07:09
Prātiņ,nāc mājās!
e-krasts
14. aprīlī 07:21
Ko sitie visi dariitu ja vinjus izmestu uz vientuljas salas??Lai arii kaadu banaanu maaceetu apeest,bet nomirtu taa pat,jo nebuutu kam fetiseeties.
Influencere
14. aprīlī 07:38
Nu nejau viņi tās drēbes paši pērk - viņiem tās labākajā gadījumā iedod uzvilkt uz vakaru, lai pareklamētu brendu (pretī par to saņemot pārdesmit eiro)...
Nu
14. aprīlī 07:48
vismaz puse izskataas peec etalonkakjiem.
Emma
14. aprīlī 08:16
Galīgi garām. Vajadzētu ieviest lekcijas” SABIEDRĪBAS KRĒJUMAM” Izpratne un pielietojums-ko vilkt mugurā apmeklējot dažāda formāta pasākumus!
Jaaa
14. aprīlī 08:52
Silova un Pīgozne elegantas. Parējiem ne gaume, ne stils. Savelk visu dzeltenu un sarkanu, un domā, ka nu ir modes zvaigznes. Trenuškās iet uz pasākumu... Tas daudz izsaka par prāta līmeni.
reāli
14. aprīlī 09:16
Uzvilku jaunu, gaišu, dārgu mēteli izgāju uz ielas pēc dažam min. mašina apšļaca mani ar dubļiem no galvas līdz kājām. Bedrainas, netīru dubļu, putekļu pilnas ielas, kāda te ielu mode. Labas drēbes var uzvilkt ārzemju ceļojumos, kur mazgā ielas un klimats atbilstošs. Pa Rīgu pārsvarā sporta apavos un tumšās drēbēs, nerunājot pa provinci, tur vispār "cita mode". Bildēs uzņemtie jau nedzīvo tik staigā pa galerijām, nomājas mašinā, no mašinas pa taisno iekšā galerijā, lai viens otra priekšā padižotos.
Lai kādas modes dāmas nebūtu
14. aprīlī 09:19
Tāpat pa dupzi nāk àrā dzeltenbrūnaia satura un, ak vai, kāda smaka!
Kriksis
14. aprīlī 09:20
Jostas ar sprādzi taureņa formā humpalniekos ir pilnas kastes. Cena visnotaļ draudzīga, no 500 eiro pilnīgi noteikti nevajadzēs šķirties. Tās bija ļoti modē 80-jos gados.
Rudace
14. aprīlī 09:52
Mode - hahaha haha haha, pec akstiem izskatas. OMG!!!
duņkienes
14. aprīlī 10:14
Domāju, kura neglītāka - Kelereiene vai Kulbasova? Abas izskatās pēc krievām.
Khm
14. aprīlī 10:25
Tas, ko tev lv pārdod par 2000 vsi 200, citur maksā 200 vai 45$, max. Un kādas vēl zvaigznes Rīgā? Kur tad vispār ir? Cik, objektīvi, planētas iedzīvotāju nojauš par Rīgu un kur nu vēl jar "zvaigznēm" Rīgā izglitojieties, esiet gudri, talantīgi, ambiciozi, konkurēt spējīgi pasaulē. Jūsu mide un stils paliek tik jūsu ciemā.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi