Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
Raimonds
10. martā 09:29
man saja zina sirds mieriga-nav ko aprupet. tie 3cm neskaitaas. mazs loceklis ir tas,kas vieno visus muus-kremlja trolljus un russkij mir atbalstitajus. 3cm nash!
Virel
10. martā 09:37
Tas, ka vecim spalvas ir jāskuj, tas ir fakts, bet, ja tava sieviete ir vesela un neož pēc siļķēm (gardinellas bacilis), tad pēc mīlēšanās pats būsi izbrīnijies, ka pat dienu varēsi iztikt bez mazgāšanās. Mīļotā pat tā par tevi parūpēsies! Un veci atceries, vesela sieviete pašattīrās, bet tu nē, tāpēc biežāk mazgājies un skujies- ne tik augšā, bet arī apakšā! (Protams, tas ir mans stāsts, kādam patiks, citam -nē)
Kratiklīts
10. martā 10:43
Es vienmēr nokratu ,bet pēdējā pile trusikos-trusikus pēc katras piles sarēžģīti mazgāt!
to Kratiklits
10. martā 11:05
tas taču tā kā fizikas likums - krati cik gribi - pēdējā biksēs, tieši tādēļ arī iesaka apmazgāt un rūpīgi nosusināt! tikai mums tie apstākļi ne vienmēr tādi, lai to izdarītu.
Man patīk to mazgāt
10. martā 11:10
Dāmas mut1t3. Esmu ievērojis, ka viņām labāk patīk nemazgāti.
Tas ir tikai Latvijaa
10. martā 13:10
Goda vards! ka var kaut ko tk apvainojoshi dumju uzralstit!-"Kaunuma matiņu skūšana, vaksācija vai likvidēšana ar trimmeri ir nepieciešama tādēļ, ka matiņi veicina labvēlīgu vidi baktērijām un līdz ar to palielinās iespējamība, ka veidosies nepatīkamais aromāts vai pat infekcija." Nu tad nodzenam matus uz pliko, jo tie ari var visu ko savakt. Varbut gejiem tas ir vajadzigs, ne normaliem cilvekiem! Tas ir tikai gaumes jautajums un ne vairak!
Image
10. martā 13:47
Murgs. Pēc urinēšanas pilei jāpieliek tualetes papīra gabaliņš. Mazgāties pēc pašsajūtām ar domu, jo retāk, jo labāk, lai neaizskalo esošo veselīgo mikrofloru (protams, ja tā veselīga). Nav jāskujas. Jārīkojas kā daba vēlējusi un mazāk problēmu būs.
sexopatologanatoms
10. martā 14:10
galvenais ir pēc sexa novilkt prezi!!!!
anta
10. martā 16:19
Mūsu tēviem un vectēviem jau sen būtu jābūt beigtiem, jo es šaubos, ka viņi pēc katras urinēšanas rudzu lauka malas krūmiņos nomazgājās. Bet nekas, dzīvo un mīlē savas sievas. Kas par daudz, tas par skādi. Es par mazgāšanos pēc katras .....
padoms
10. martā 16:42
pēc anālā seksa jānolaiž ūdens, urīnceļa iekaisums var gadīties...
Kratítájiem
10. martā 22:29
Tas par to pédéjo pili biksés, Tá draugi, lai tá pile nebútu júsu apenés, iesaku jums izmantot toletes papíru un to noslaucít
Yanič
10. martā 22:57
Sūds par krāniem, bet kas ir "tolete"?
paaudzu konflikts
11. martā 00:17
jaunie viriesi,kuri ir izaugusi pec pornofilmamun sieviesu zurnaliem,skuj savas intimas vieta, vecakas paaudzes viriesi,parsvara ir VIRIESI un atzist tikai mazgasanos ,bez skusanas! Man patik abi,galvenais ,lai tiri nomazgati!
Nu re
11. martā 04:18
Bērnu ziepes? Nedod, Dievs, tik vārgu lepnumu!
Vecis
12. martā 14:13
Sievietēm arī savas vāveres arī jāvaksē, jāskuj. Citādi uz apaugušiem mežoņiem vīriešiem nestāv, nav jau kādi zoofili..

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi