Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
abolzinis
16. septembrī 19:38
Var taču noalgot aktierus un uztaisīt tās "kristības" vietējā kultūras namā, ja jau gribas tādu šiku modes lietu, bet nav vēlmes pievienotioes kādai draudzei un ņemties ar visām tām 'bībelēm', 'dieviem' un citām špāsīgām padarīšanām. Galu galā, ja normāli samaksā, gan jau arī baznīckungs piekritīs sariktēt tās kristības. Sen zināms, ka par naudu pat velns danco.
Ainārs Misāns
16. septembrī 23:45
Kāpēc jūs vēlaties sava bērna kosmogēno apziņu izkastrēt pirms viņa apziņas atvēršanās! Kāpēc jūs vēlaties ierobežot sava bērna apziņu! Kāpēc no bērnības bērnam potēt kristešu eshatoloģiju! Utt.... Viņš savā apziņā nekad nespēs iedegt un veidot jaunas Pasaules un Zvaigznes! Apzinieties un Atmostieties!
Inga Vasara
17. septembrī 10:26
Kāds jautājums. Tāda atbilde. Neko nedarīt. Nekrisitīt. Kristības taču nav šovs. Padomju laikos taisīja bērnības svētkus. Parodiju par kristībām. Uzšujat bērnam un sev skaistas drēbes un aiziet. Kristības ir rituāls. Ja neticat Dievam, tādam rituālam nav nozīmes.
Alida Djatlika
17. septembrī 11:16
Kā, ko darīt? Aiznesat bērniņu uz zagsu, palūdziet darbiniecei lai noskaita dzejolīti, kā to dara kad pāris precas un viss, lieta darīta. Ja godīgi, jūs pati varat neticēt pat velnam, bet bērniņu vajag nokristīt baznīcā. Jums, kā izskatās, svētību dzīvē nevajag, bet toties bērniņam svētību vajag.
Valters Korālis
18. septembrī 17:20
Cilvēki Latvijā, un nereti pasaulē ļoti pārprot ticības fenomenu. Tiek “skalotas smadzenes” ar uzstādījumu, ka ticīgs cilvēks var būt vienīgi draudzē un nekur citur. Bet mēs taču daudzi esam saskārušies ar “teātri”, ka cilvēki baznīcās tēlo ko vienu, bet reālajā dzīvē, rautos un tusiņos ir pilnīgi citi cilvēki(esat piedalījušies kāzu un kristību mielasta III daļā, kad visi piedzērušies un daudzi zem galda?...) Esmusaticis pa šiem gadiem ļoti daudz ne tikai inteliģentu un patiesi ticīgu cilvēku, kas tic Dievam arī ārpus reliģiskām organizācijām. Patentētais privātprakses mācītāja zīmols “Brīvticība” ar šo ir unikāls ne tikai Latvijā, bet arī Eiropas mērogā. Protams, mēs lietojam Apustuļu ticības apliecinājumu un ticam tiklab redzamai, gan arī neredzamai draudzei(cilvēkiem, par kuriem mēs nezinām, bet Dievs zina, ka viņi ticīgi). Var nemitīgi dtrīdēties, kaut ko pretpierāot vai lielīties katrs ar ko savu(jo arī konfesijas un reliģijas ir nemitīgi karojušas savā starpā), bet brīvi ticīgos tas īpaši neskar. Darbs pie šiem cilvēkiem tiek turpinsts gan skumjos, gan priecīgos brīžos, bez “ticības mērlentas”, kaunināšanas vai neticības nosodījuma, un kalendārs rāda, ka šis darbs ir nepieciešams- www.ticu.lv

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi