Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Lietussargs
15. septembrī 21:27
Ko nozīmē miskaste? Humpalu veikali pilni cilvēku, tātad bizness iet no rokas. Un ne tikai nabagi pērkas humpalās, tāpat visādi zeroveistieši un citi iedzīvotāju slāņi. Es, piem., arī pērkos humpalās, jo man patīk partaisīt drēbes, taisīt radošos darbus utt. Ja es to visu pirktu veikalos, nevarētu atļauties, bet tā visādiem pečvorkiem un eksperimentiem humpalas ir pati labakā vieta.
Filips Līcis
15. septembrī 21:52
Fantastisks secinājums rakstītajā ....... Otrreiz pārstrādātu šķiedru nav iespējams pārdot par tādu cenu, lai atmaksātos tās ražošanas izdevumi. Tad kāda velna pēc šie spriedelējumi ? Mums neviens neliek taisīt no jauna .Var izmantot kā lētu kurināmo un nebūs cilvēkiem Rīgā jālauza galvas ,kurinās vai nekurinās !
Edward
15. septembrī 22:04
Asociacijas vaditajs murgu murgus lej netiru apgerbu nevar otreiz izmantot un tik 20% ir derigs. nez kapec citam valstim sis raditajs ir pilnigi otrads 80 % izmantojams parstradei vai humpalam .varbut tapec ka tiek mazgats .skirots necerot uz pelnu bez ieguldijumiem
kss2
16. septembrī 08:40
Tā jau ir! Šitās lupatu kaudzes ko tirgo Pepco veikalos,lupatas un nekas vairāk,vistiešākie ķīnas brāķi.Nopēr un pēc pāris reizēm jāmet miskastē.Domā ,ka mēs esam pēdējoe nabagi un uz tā rēķina ritīgi uzvārās!Žēl,ka šādi ļauj piesārņot mūsu zemi.
MaigonisXL
16. septembrī 08:58
Second Hand mazlietots apğērbs ir daudz kvalitatīvāks kā mūsu veikalos nopērkamais, jo mums sūta otrās un trešās kategorijas preces kā arī brandu viltojumus, par neadekvātām cenām!
Aivars Znotins
16. septembrī 10:34
Es atvainojos šim te Strazda k-gam,BET "second hand"veikali nav atkritumu tirgotāji. Šajos veikalos par ĻOTI ZEMĀM CENĀM ir iespējams iegādātie pilnīgiJAUNUS-NELIETOTUS apg''erbus,pie tam arī ar SLAVENIEM ZĪMOLIEM ! Diemžēl Latvijā ir pietiekami daudz NABADZĪGU CILVĒKU,kas nevar atļauties pirkt JAUNU-LATVIJĀ RAŽOTU apģērbu un citas mantas,tā,ka "neapsaukāsim" šos veikalus,kādi ir visā pasaulē ,arī bagātajās ASV,Kanādā un tanī pat "vainīgajā"Lielbritānijā.
Lauma
16. septembrī 10:35
Šūšanas nozare varbūt arī ir eksportspējīga, toties uz vietas šūtu kvalitatīvu apģērbu Latvijā vispār nav iespējams nopirkt, ja nu vienīgi retos veikalos vienveidīgas mazu izmēru kleitas. Ne jau visi iepērkas humpalās ( kaut gan tas nav nekas slikts), bet pārējie spiesti iztikt ar turku vai poļu šūtiem "šedevriem"
Realitāte
16. septembrī 10:56
Lupatas ir sīkumi salīdzinot ar lietotajām antīkajām bruņmašīnām kuras angļi jau gatavojās pārkausēt, bet tad veiksmīgi izdevās tās pārdot Latvijai par vairākiem simtiem miljoniem un otkatiem.
Ilze Veldze
16. septembrī 11:08
Ne jau aiz laba prāta mēs iepērkamies šajos lietotu lupatu veikalos.Tas tikai liecina par valsts un iedzīvotāju labklājību.Ja nebūtu šo veikalu,tad mēs staigātu paši savās salāpītās lupatās,jo mēs paši jau vairs neko neražojam,nešujam.Vajadzētu cīnīties ar cēloņiem,nevis sekām,un gudri runāt!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi