Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
dd
2015. gada 1. oktobrī 08:49
protams, protams, visi tādi talantīgi - balti un pūkaini... Mums dažs labs pat par prezidentu ir kļuvis pateicoties savai profesionalitātei, nevis pateicoties uzvārdam...:))))))))))))))))))))
FAKTS IR TĀDS KA...
2015. gada 1. oktobrī 09:27
skaļi smejos....Latvijā var pārdot un atzīst tavas gleznas tikai uzvārda dēļ ! ja viņai nebūtu uzvārds zariņa un atbilstoši vecāki...varētu dzīvot komunalkā un tur radīt savu mākslu kuru neviens nepirktu !!! Latvijā NAV mākslas tirga un adekvātas mākslas vērtēšanas !!! te visu nosaka tavs uzvārds un kas ir tavi vecāki !!! manā skatījumā šī meitene NEKO nav sasniegusi un nav nekāda māksliniece !!! izved savus darbus ārpus "blatu" latvijas un tad redzēsi cik tie vērti....:)))))
smieklīgi gan
2015. gada 1. oktobrī 09:31
Meitenīte iedomājusies, ka ir gleznotāja?!:D
Roka roku mazgā
2015. gada 1. oktobrī 11:08
Meiča varētu nākamā vasarā man žogu nokrāsot, krāsas jaukt iemācījusies, bet no molberta gan tālāk jāturas. Ja opis gleznoja, tas nenozīmē ka ir talants un ka var saukties par gleznotāju, salīdziniet to palagus ar Maijas Tabakas darbiem. Tā tiek degradēta māksla, vectēvs gleznotājs, visi dēli gleznotāji , vedeklas gleznotājas un mazbērni arī kā par brīnumu glezno. Uzskatāms piemērs Latvijā bija viens vīrs, kurš gleznoja Vecrīgas skatus, viņu zin visa Latvija. Viņa meitu gleznotāju, jau zināja mazāk, bet mazdēls ar saviem beigtiem kaķiem tagad ir topā. Jūtat kāds progress, gleznotāju dinastijas no paaudzes paaudzē izkopj un vairo Latvijas glezniecības slavu. Drīz tādas mazmeitiņas un mazdēliņi ar saviem darbiem aizēnos visus mūsu vecmeistarus - Purvīti, Rozentālu, Valteru, Federu, Hūnu, Tabaku, Poli, Brekti Jāni, Daini Rožkalnu, Edgaru Vinteru. Ja jau tām atvasēm ir tādi talanti, tad varbūt labāk pieklājības pēc būtu jāizmēģina spēki un jāstudē ārzemēs, vai nu Pēterburgas un Maskavas mākslas augstskolās, vai Venēcijas Mākslas akadēmijā, var arī Parīzes Mākslas akadēmijā, vai arī Laikmetīgās mākslas institūtā Berlīnē, un nevis apmaiņas progranmās, bet pilns studiju laiks.
kaija
2015. gada 1. oktobrī 11:14
Un ja nu māsiņa kuras vairs nav Marta,bija simtiem reižu talantīgāka??
HAha
2015. gada 1. oktobrī 12:27
Parīzes rezidence un Parīzes rezidence, viņai nu tā gribējās, lai žurnāliste par to pajautā, varētu vēl paplātīties, bet nekā :D Un tās bildes, es tādas vienā vakarā sakļopītu i atšķirību nepamanītu :D
ilze
2015. gada 1. oktobrī 12:40
Meitenei tiek taisīts PR. Tas,protams,nav slikti,bet vispirms vajadzētu pastrādāt... Un pret publicitāti izturēties,arī vecākiem to organizējot,ar prātu. Vai tiešām nepietiek ar māsas likteni.
Makslas kritikis
2015. gada 1. oktobrī 12:47
Jauka meitene, mazliet naiva. Loti zel, ka tavi vecaki sadi tevi izmanto PR, rezultatu meraukla ir tad, kad var noradit sarakstu, kuras pasaules muzejos, galerijas, arhivos atrodas darbi, privato kolekcionaru uzskaitijums, ka ari darbi, kas ir papildinajusi vai atverusi jaunu makslas izpausmi, izpratni u.t.t. Vai darbs, kas ir aplokots un novertets dazadas st. preses. u.t.t. Pat nav jastude arvalsti vai Latvijaa, ja ir talants tad ir, un to noverte visi.
j
2015. gada 1. oktobrī 13:08
..gan jau viņa pati nonāktu pie secinājumiem, nav ko tik daudz riet šeit...
strādnieka dēls
2015. gada 1. oktobrī 13:54
Ar ko "šofera dēls" ir sliktāks par šito memzeli? Tāpēc jau mēs esam kur esam, dzejniece savu dēliņu iefīrē, ministrs savu meitiņu, diplomāts savu dēliņu, deputāts dēliņu un visi tik saka nav ne pie kā roku pielikuši.
Irma
2015. gada 1. oktobrī 13:56
Ak, ko muldat. Visus Purviishus un Rozentaalus saakumaa arii nenjeema par pilnu.
Tas pats par "Maigo svarstību"
2015. gada 4. oktobrī 14:13
Tas pats sakams par " Maigo svārstību" kadreizējiem maksliniekiem, no makslas tur nekā nava, bet PR tiek veikts regulāri it kā būtu veikts grupveida varoņdarbs.
Es
2015. gada 3. decembrī 02:37
Man kaut ka liekas divaini,ka makslinieki n-tas paaudzes.Visiem talanti?Izskatas ,ka vards vien tiek valkats lidzi.Un protams ieiesana maklas aprinda cilvekam no malas vispar neiespejami.Pietiek uztaisit vienu triepienu,piekabina vardu un baigie makslinieki.
.
2017. gada 3. novembrī 09:38
Kāda skaudība gandrīz no katra komentāra....brrrr....

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi