Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Egle
14. jūlijā 07:46
LGTB nav tādu tiesību Latvijā, diskriminācija.
Pujene Sārtā
14. jūlijā 09:12
Nav ko vaimanāt par diskrimināciju, jo Latvijā jebkuram cilvēkam ir tiesības veidot normālas, dabiskas attiecības starp vīrieti un sievieti, kā arī noslēgt likumīgu laulību. Ja kāds kaut kādu savu apsvērumu dēļ to nevēlas, tad nav ko vainot valsti, jo valstij nav jāizdabā katra indivīda seksuālajām fantāzijām.Valstij jāatbalsta dabiskas, valsts nākotni nodrošinošas attiecības, jo no pretdabiskām tieksmēm bērni nerodas, bet jebkuras valsts pastāvēšanu nodrošina tikai un vienīgi paaudžu nomaiņa... Kas attiecas uz raksta tēmu, tad par šādiem gadījumiem ir jāraksta un jāskaidro, ka šāda kopdzīve bez jebkādu dokumentu sakārtošanas (pat testamenta) vienmēr beigsies pie sasistas siles...
Stulms da Pirds
14. jūlijā 10:11
Mja , galvenais ir papīri ... kaut ātrāk šī sistēma sabruktu !
Edzus Zvejnieks
14. jūlijā 10:22
Virsrakst ir maldinošs, ar ko Jūs žurnālisti esat labāki par viltus ziņu izplatītājiem izmantojot šādus virsrakstus?Protams Jūs esat gudrāki, jo juridiski neko piesiet nevar.
Edzus Zvejnieks
14. jūlijā 10:24
Kaut gan varbūt varētu arī piesiet lietu par viltus ziņu izplatīšanu, jo virsrakstā minēta atraitne, lai gan rakstā iet runa par civilsievu.
Futs Bols
14. jūlijā 10:27
PS, dabisks ir viss, kas pastāv dabā, tajā skaitā arī homoseksuālisms. Valstij ir jānodrošina vienādas tiesības visiem un arī homoseksuāliem cilvēkiem jāļauj oficiāli reģistrēties, arī tāpēc, lai nerastos problēmas ar mantojumu.
EjTakTu
14. jūlijā 10:49
Dabā oficiāla reģistrācija nepastāv ;)
MaigonisXL
14. jūlijā 14:22
Civillaulībai jāpiešķir juridiskas, tiesības, pēc viena kopā nodzīvota gada! Arī viendzimuma pāriem!
Broņislava Dzene
14. jūlijā 14:22
Interesanti gan, kāpēc katrā valstī ir domāta likumdošana? Tāpēc, lai būtu kārtība! Ja kādiem indivīdiem likumi ir "pie kājas", tad lai nemeklē kašķi, bet iekož pirkstā kad mantojums aizslīd uz citu lauciņu, kuram tas pienākas pēc likuma. Arī tie, kas gatavi laulāties kaut vai ar mērkaķi, lai nevaimanā - tāda likuma vēl nav un nebūs Latvijā. Satversmē ir rakstīts, ka ģimene ir - vīrietis+ sieviete= bērni, citu variantu nav.
Futs Bols
14. jūlijā 15:05
Broņislava, kāpēc tu negribi, lai homoseksuāli cilvēki būtu laimīgi un varētu dibināt ģimeni tāpat kā heteroseksuāli cilvēki? Kas no tā mainītos tavā dzīvē? Pilnīgi nekas.
EjTakTu
14. jūlijā 16:12
Futs Bols, noslēdziet savstarpējas ģenerālpilnvaras ar savu partneri, un esi laimīgs! Vai kļūsi laimīgāks, ja tevi sauks par sievu? Psihiatriska saslimšana, tāpat kā jebkura cita saslimšana ar PVO balsojumu nepazūd. To skaidri varēja sajust arī šogad...
Futs Bols
14. jūlijā 17:39
Vecais, tagad tu esi EjTakTu? Cik tev īsti ir to profilu?
Liga Liepina
14. jūlijā 17:54
Kur problēma,sastadiet testamentu jau sākot attiecības.
EjTakTu
14. jūlijā 19:15
Egle, tu tagad esi Futs Bols un lielizmēra Maigonis?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi