Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
juju
4. jūlijā 09:06
Kaspars Ozo
4. jūlijā 09:20
Mīļie, negatīvie feikie komentētāji, redzams ka jums nav bērnu, kam vēl lai viņa jautātu? Par prezidentu runājot, man nav nekāda pozitīva attieksme pret viņu, bet šoreiz visu cieņu Levita kungs.
Ādolfs Nāks
4. jūlijā 10:48
Izskatās, ka tā ir tāda formāla kancelejas sagatavota atbilde. Jo uz vēstulēm jāatbild. Jaukāk būtu, ja Egils pats ar savu roku atbildes vēstulīti meitēnam būtu uzrakstījis. Bet gan jau to vēstulīti diez vai ir redzējis, izlasījis un izštukojis, kā pie koku skaita tikt.
Ainars Vīndedzis
4. jūlijā 11:22
Jeziņ,kur daudz žultainu komentāru,labi ka neēsmu piedzimis tādu "gudru"komentētāju gimenē un arī draugi man nav tādi!Cerams meitenīte ko tādu nelasa.
Gita Spale
4. jūlijā 12:55
Jā ... kā latvieši, vislabākā, čaklākā gudrākā un inteliģentākā tauta, mani tautieši, no šādas ziņas, 7 gadīga zinātkāra meitene, koki Latvijā un prezidents var sarakstīt tādus heiteru un riebīgos komentārus. Kauns patiešām dzīvot ar jums vienā valstī.
Egle
4. jūlijā 13:36
Ja tie vecāki ir no palīgskolas vai ir kāda garīga atpalicība, tad man ir saprotama šāda vēstule un tad viss ir kārtībā, bet rakstā tas nav minēts. Vai šis skaitas baigi '' jauki''?
Modris Adijāns
4. jūlijā 15:37
Sandra!Nevis wikipēdijai,bet mežstrādniekiem jājautā.Prezidentam var jautāt cik biezā slānī viš ikrumaizītes smērē.
MERILIN
4. jūlijā 16:05
Ko var cepties par Kokiem ,bet ir Expert Latvijaa arii citaas Jomaas -Luudzu -raadisim savas Olas un krasosim :) ! [Olu Griba ? ]
Futs Bols
4. jūlijā 16:24
Jauks, zinātkārs bērns, kas uzskata, ka Latvijas prezidents zina visu :) Un jauki, ka prezidents meitenei atbildēja. Tie, kas neciena mūsu valsts prezidentu, neciena arī paši sevi, jo prezidents ir viens no mūsu valsts simboliem, līdz ar karogu un himnu.
ER Tutu
4. jūlijā 17:02
Labi vismaz, ka neprasa, cik Latvijā ir blusu vai mušu...
Guntis Kārkliņš
4. jūlijā 17:32
Patiesībā pēc tādas vēstules par vecākiem vajadzētu sākt interesēties kompetentām iestādēm par audzināšanas pienākumu nepienācīgu veikšanu.
Beatrise Ezera
4. jūlijā 18:27
Guntis Kārkliņš 17:32 Labāk pastāsti, no kurienes pats iemācījies čekista valodu?
Edīte Ritenberga
4. jūlijā 21:00
Kas tur slikts, ja vecāki izpildīja meitenītes vēlēšanos. Mīļi tas, ka Prezidents atbildēja bērnam saprotamā valodā. Ļoti jauki, man arī bija interesanti uzzināt, cik tad to koku ir. Pareizi Fut Bols raksta, uzreiz parādās ķengātāji. Prīmā prezidents mums ir. 🤩✌
Kristaps
4. jūlijā 21:49
Levit atkāpies !!!
Vitto
4. jūlijā 22:13
Lielākā dala komentētāju piedzimuši veci,īgni vai arī dabūjuši amnēziju.Neatcerās savu bērnību,savus daudzos kāpēc.Normāls bērna gājiens-jautāt tam,kurš ir autoritāte un acīmredzot meitenei tas ir Levits.Kancelejas darbinieki noskaidroja šo lietu un atbildēja.Cieņpilna attieksme pret mazo meiteni.Lai aug gudra un zinātkāra!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi