Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
Geno OW
2. jūlijā 07:22
Man tūlīt būs 23 gadi, esmu nevainīgs, galvenokārt jo mani vajā pagātne ar seksuālo vardarbību. Lieta tāda, ka nevienam nekad neinteresē kādu iemeslu pēc esi nonācis tādā situācijā. Viss ko viņi redz ir totāls neveiksminieks, kas ne no vienas nespēj dabūt. Ar laiku cilvēks var pieņemt to kā savu realitāti - ka ir nekam nederīgs. Lai gan īstenībā gribas to pārvarēt, sākt dzīvot pilnvērtīgi ar attiecībām. Bet kā lai tagad uzsāk kaut ko šai spēlē kuras pamatus bija jāapgūst pusaudžu gados?
josh
2. jūlijā 11:25
Man seksuālā dzīve sākās 15 gadu vecumā. Tagad es domāju, kaut tā nebūtu bijis. Geno, tev ir bijusi traumatiska pieredze?
josh
2. jūlijā 11:27
Tu man vari uzrakstīt uz mjbjosh pie gmail.
Ainars Vīndedzis
2. jūlijā 11:59
Cien.Geno OW,nevainīgs,bet ar vardarbīgu seksuālo pagātni?!Paskaidrojiet.Tiešām neizprotu.Un kas vispār ir vīrieša "nevainība"?Kad nav bijis sex jeb nekad nav nolaidis?Kādi viedokļi,aiz gara laika?..;)
Geno OW
2. jūlijā 12:02
@josh jā tādas pieredzes, diemžēl, man bijušas ne reizi vien, jau kopš 6 gadu vecuma. Bet es nevaru aplikt ar savām problēmām nejaušus svešiniekus. Ar tādiem cilvēkiem kā mani pat grūti noņemties ekspertiem kam par to maksā. Laba doma nav peļama, paldies, bet nezagšu tev dārgu laiku.
Geno OW
2. jūlijā 12:10
@Ainars. Nevainība viennozīmīgi ir sekss, nevis "nolaišana". Tieša izvarošana, tādējādi zaudējot nevainību, nav vienīgais seksuālās vardarbības veids. Tas ir jebkas, kur ar varu un spēku, draudiem un spaidiem, piespiež pret kāda gribu darīt ko seksuālu. It sevišķi bērniem tas var atstāt ilgtermiņa psihiskus traucējumus. Tas nav kaut kas tāds ko ar vaļu gribu diskutēt aiz gara laika.
Geno OW
2. jūlijā 12:21
@Salvis , un tagad redzams kas notiek ar tādiem no realitātes nošķeltiem uzskatiem, tev 44 gadu vecumā savu idealizēto reliģiozo ģimeni izveidot nav izdevies. Kā tad tā, ja jau sievietēm sekss neinteresējot? Varbūt vajag mazāk lasīt romantisko literatūru, mazāk klausīties pasaciņās, un sevišķi jau baltajos melos? Tu pārstāvi novecojušu domāšanas veidu (diemžēl). Pēdējo 3 paaudžu dzīvesveids ir tiešā pretstatā ar visu ko tu pārstāvi. Ja tā nebūtu, tad kāpēc neveidojas tādas reliģiskas ģimenes, kādas tu vēlies.
MaigonisXL
2. jūlijā 12:39
Es nevainību zaudēju pēc 20, adekvātā vecumā, ar puisi, divos patīkamos veidos...
josh
2. jūlijā 13:13
Geno, tu esi mēģinājis vīriešus? Es biju pumpains, piņņains, neviena meitene uz mani pat neskatījās.
josh
2. jūlijā 13:20
Cien.Geno OW,nevainīgs,bet ar vardarbīgu seksuālo pagātni?!Paskaidrojiet.Tiešām neizprotu————Vardarbīgs vai piespiedu sekss, manuprāt neskaitās. Ja tevi izvarotu, vai tu skaitītu to par seksu?
Kristaps
2. jūlijā 13:25
komentāri spridzina !!! :D šķiet ka savu nevainību zaudēju ar žurnālu Princese vai Sexte precīzi neatminos !!! :D kā jau Te viens ieminējās čalis nevar būt nevainīgs !!!
juju
2. jūlijā 13:56
Varbūt nav par tēmu, bet kādu laiku atpakaļ skatījos youtube video, ko taisa viens krievu blogeris Japānā-viņš tur dzīvo un strādā. Saka,ka 60% japāņu nekad nav bijis sex. Puiši aizņemti ar datorspēlēm un viņiem meitenes neinteresē, bet meitenes tikai gaida,kad ar viņām kāds iepazīsies, lai var veidot ģimeni , laist pasaulē bērnus utt.
Geno OW
2. jūlijā 15:03
@juju ir tieši otrādi, japānā un dienvidkorejā puisim ir grūti uzsākt ģimenes dzīvi, un ļoti grūti vispār vairumam atrast partnerus. Līdz ar to izriet datorspeles un anime. Neba tie uzradās pirmie, bet tie kļuva tik populārī tāpēc ka čaļi dzīvo vieni. Tas tā, svarīgākais ko saprast neidziļinoties socioloģijā. @josh nav jau vaina tajā, ka nemāku par sevi rūpēties vai esmu nekopts/neglīts. Tā ir garīga problēma. Izlikties par geju tikai lai zaudētu nevainību - tas ir iet pretstatā savai seksualitātei, ko tas galu galā panāks ja turpmāk dzīvē netaisies turpināt būt gejs, ko starp citu, neviens neizvēlas bet tas notiek dabiski?
Geno OW
2. jūlijā 15:06
@Kristaps jā, netīšām uzspiedu īkšķīti uz leju nevis uz augšu, atvaino. Pēc tādas loģikas, vidējais vecums kad zaudētu nevainību būtu 12 vai kkas tamlīdzīgs.
Agnese Rapa
2. jūlijā 16:08
Tās ir muļķības, jo adekvātais sievietei tas ir tikai milzu milzu milzu pluss, ka vīrietis ir nevainīgs! Tas ir pavisam cits skats uz šo vīrieti. OK, varbūt ir neizpratne sākumā, taču saprotot- milzu gandarījums.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi