Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
SARMĪTE-ZIEMEĻU ROZE Lāce-Ieviņa.
29. maijā 14:15
Nav taisniba!!!!!
Žanis Vieplis
29. maijā 19:59
Man ir zināms Miksis pēc horoskopa zivs. Visus alkohola lietotājus sauc par alkoholiķiem un dzērājiem, bet kā pats sāk tā lieto divas nedēļas kārtīgā šmigā, bet sevi uzskata par nedzērāju!!!
Dzintars Lielais
29. maijā 20:23
Vieni skorpioni nolasījušies....
Haks Piterss
29. maijā 22:30
Kad ragi sūnās ir manam kaimiņam -- māksliniekam -- to sauc par bohēmu , mani tādā pašā stāvoklī -- par pļēguru ..... nu nav taisnības virs zemes .....
Anita Grīnberga (dzim. Vilne)
30. maijā 08:51
Taisnība, ka vērša zīmē dzimušiem patīk / garšo labi vīni.
Ingo Tor
30. maijā 15:14
Man kā aunam ir ļoti žēl, tikai ceturtā vieta. Izrādās mēs visu dzeram, muļķības. Labi iešu dzintara odekolonu ieraushu
Vents Cīrulis
30. maijā 23:10
12. vieta - Mežāzis. Vēlas visu kontrolēt, tāpēc neļaus alkoholam ņemt virsroku Pilnīga taisnība. Es pilnībā kontrolēju alkoholu - tas grib palikt bārā, bet es to iznīcinu. Es neļauju viņam mani kontrolēt. Un kad tas ir beidzies bārā, es to sagādāju no bodes, un atkal ņemu par to virsroku. Švāģers man arī ir Mežāzis. Reizēm mums labāk nesatikties, jo tad alkohols ir bezspēcīgs - tas tiek iznīcināts pilnīgi un galīgi. Tā ka viss ir pareizi :)
Janis Berzins
1. jūnijā 07:46
11. vieta - Jaunava, mani patiesi parasti izmanto ballītēs kā šoferi, jo man nav problēmu baudīt dzīvi skaidrā esot. Savukārt tā nav taisnība ka alkoholu nelietoju, daru to visai regulāri, bet tā nav taisnība ka dzērumā sevi nevaru kontrolēt - tas arī iemesls, kādēļ neredzu problēmu kaut ko iemalkot, ja ir vēlme.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi