Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Normunds Kārkliņš
27. maijā 05:30
Labrīt, Latvija !
Numi Dante
27. maijā 09:03
Pie manis neviesojas sapnī,vēlētos lai mamma šad un tad to darītu.
Atis Priedītis
27. maijā 10:06
Ir ceturtais skaidrojums. Pie vainas ir mirušā cilvēka vārds, uzvārds vai iesauka. Tajos var būt iekodēts konkrētam cilvēkam biedējošs vārds un sapnī tas izlaužas caur konkrētā cilvēka tēlu. Šo fenomenu ir pētījis jau Freids. Minēšu tikai vienu piemēru. Vārds Kaspars. Tā pirmie divi burti iekļaujas vārdā "kaps". Analizējot to tuvinieku vārdus, kuri rādās sapnī, pamazām var no šādiem sapņiem atbrīvoties.
Rūta Lūse
27. maijā 14:36
'Draugos' komentārs pazuda. Vai tiešām tāpēc, ka mani sapņi bija savādāki: sapņojot parasti nezināju, ka tie cilvēki miruši.
Z. Igmārs
27. maijā 18:10
Ja kāds nav ievērojis, tad arī dzīvie tuvinieki sapņos apciemo.
Atis Priedītis
27. maijā 20:49
Jau ļoti sen, pirms 100 gadiem šo fenomenu pētīja Freids un patiesībā veica ģeniālu atklājumu. Tik ģeniālu, ka pat šobrīd psihologiem ir bailes šos pētījumus popularizēt. Latviski nav publicēts pilnīgi nekas, šis tas ir atrodamas krievu valodā. Savulaik, pirms 30 gadiem arī es uzdrošinājos sākt iedziļināties Freida idejās. Varu piebilst, Freida pieeja darbojas ar 100% ticamību un rezultativitāti. Protams, tikai tad ja cilvēks, kas grib kaut ko tādu pamēģināt pārvar pirmatnējās bailes no šāda sapņu analīzes varianta.
Atis Priedītis
27. maijā 21:45
=>Salvis Dišlers; Freids bija ģēnijs, ne velti no viņa idejām psihologi baidās pat šobrīd un tikai maļ savas muļķības, ka Freida visas idejas balstās tikai seksualitātē. Latvijas psihologi par Freida vārdu analīzes teoriju, kurai nav pilnīgi nekāda sakara ar seksualitāti pat nav dzirdējuši.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi