Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
СТАЛКЕР
18. martā 15:17
Tikai un vienīgi nostāvējies kaķa urīns atbaida koronu.
Cilvēks ar suni
18. martā 15:25
Vai jūs nevarētu paskaidrot kur iedzīvotājs var iegādāties medicīnisko un etilspirtu? Kāpēc logu šķidruma vietā neražo dezinfekcijas šķidrumu, ko dara visādi Bioari un Olainfarmi LV ārkārtas situācijā?
Gundega Banga
18. martā 15:30
Pierakstiet, lūdzu, ka etilspirtu var iegādāties mūsu aptiekās tikai ar recepti. Lai cilvēki nenāk veltīgi prasīt. Varbūt tad neliekam šādas gatavošanas receptes, ja viens komponents nav brīvi, bez receptes, iegādājams.
Normunds Grīslis
18. martā 15:51
Tiešām. Laikam recepšu ieteicējs ir strādājošs kādā spirta rūpnīcā.:) Kur parasts mirstīgais var bez ārsta receptes iegādāties to spirtu?! Pat DEPO un citos saimniecības preču veikalos ir izpirkts tehniskā spirts šķīdums.
Janis Demiters
18. martā 19:42
Viss kas mājās ir brīvi pieejams no maziem projektiem ir tehniskais spirts. Bet tas ir etanols, izopropanols. pēc neilgas googlešanas, tas nav gluži tas pats kas etilspirts. Un izskatās ka līdzekļa receptē rekomendētie 98% nav nemaz pieejami. Augstākā prove ko atradu - 70%. - Rezumējums: Latvijas apstākļiem pilnīgi tukšs raksts. Iespējams ka autors nokopējis kādu rakstu no US.
Māris Puķītis
18. martā 23:46
Spirts der, tikai, kopš jau gadu desmitiem veikalos netirgo Royal un tirgos izskausts spirķika piedāvājums, šīs receptes īstenot grūti.
Dzintars Lielais
19. martā 01:49
Janis Demiters: tev pamuļķi ar ķīmiju galīgi sūdīgi. Etanols ir etilspirta ķīmiskais nosaukums. Metanols ir tehniskā spirta ķīmiskais nosaukums.
Rasma Leimane
19. martā 14:58
Par atru likvideja spirta kontrabandu. Tagad tiesam izietos ta manta, ja nu vienigi jabrauc uz latgali pec smakovkas istas nevis atskaiditas ta lai butu tieseptindesmit procenti.
Alex Egers
24. martā 12:13
Tiešām Latvijā pastāv savādi ierobežojumi vēl no PSRS laikiem uz spirta tirdzniecību. Piemēram, Spānijā (par citām valstīm nezinu), jebkurā pārtikas lielveikalā ir nopērkams 96% spirts dažādos tilpumos. Un stāv tas pie tīrīšanas līdzekļiem, jo nav domāts iekšķigai lietošanai - tam klāt nelielā daudzumā irantibiotika, tāpēc ras tā arī saucas - Alcohol Sanitario Bet arī dzeramo spirtu var nopirkt - specializētos dzērienu veikalos

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi