Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
21 komentārs
Sakārtot:
Dzintars Lielais
6. martā 06:51
Ja rakstat ,tad rakstat taisnību. Dēls nav viņas ,bet gan viņa. Iznāk padēls. Nevajag maldināt.
aicis24
6. martā 07:08
Ja tu Dzintar Lielais būtu izlasījis arī tekstu,nevis tikai virsrakstu,tad saprastu,ka tur ir rakstīts, ka jaunais vīrietis nav viņas dēls,bet padēls.Bet es jau saprotu,tev galvenais visos rakstos vajag paspēt pirmajam iepļūtīt.
Salvis Dišlers
6. martā 07:08
Nav ko reklamēt kārtējās perversijas! Gandrīz katru dienu žurnalisti atrod Rietumos kādu perversiju un sāk mums reklamēt, dažreiz vēl noslēdzot komentārus! Cik par to viņiem maksā?!
Salvis Dišlers
6. martā 07:09
Es arī nelasīju rakstu, bet uzreiz sapratu - tā ir kartēja Perversiju Propaganda latvijā, un ienācu izteikt - Fui!
Haks Piterss
6. martā 08:19
Nekā jauna -- viss kā Latvijā ......
Beerdrinkers Von Kowelenz
6. martā 08:25
Diršler, raksts ir par tavu laimes zemi krieviju, ne par pūstošajiem kapitālistu rietumiem:)
Beerdrinkers Von Kowelenz
6. martā 08:28
Hak Piderss, tev nojuka pentere. Viss, kā krievijā.
dzintra
6. martā 09:24
Rakstonīt,vai tiešām Aleksejs bija precējies ar diviem bērniem?Kas tur pie jums strādā?
Ādolfs Nāks
6. martā 09:50
aicis24 Šodien 07:08 Ja tu Dzintar Lielais būtu izlasījis arī tekstu,nevis tikai virsrakstu,tad saprastu,ka tur ir rakstīts, ka jaunais vīrietis nav viņas dēls,bet padēls.=============Vispār, arī virsrakstam jābūt adekvātam. Man arī likās, ka cisās ar māti, ne pamāti. Un tas vairs nav pat pieminēšanas vērts, nu kas tur ar bišķi vecāku sievieti...
Beerdrinkers Von Kowelenz
6. martā 10:00
Burtisks tulkojums no krievu valodas. Diezgan juceklīgs raksts, jālasa divreiz. Arī tas, ka viņa, pēc 13 gadu kopdzīves ar vīru, nesen atklāja, ka viņas mīļākais ir vīra dēls. Portāla redakcijas izglītības līmenis velk uz sākumskolu, pat ne pamatskolu.
Alida Djatlika
6. martā 11:34
Pēc virsraksta var padomāt, ka māte guļ ar savu dēlu, bet īstenībā tas ir tikai normāli, kad sieviete saiet kopā ar savu tēvu, pēc gadiem un tam vīrietim ir jauns, foršs dēls, ar kuru tomēr ir daudz labāk un interesantāk būt kopā. Tāds gadījums nav vienīgais.
Geņa Koloradoss
6. martā 12:07
Varbūt šie abi ir salasījušies Veco Derību un dara kā tas notika ar Jāzepa tēvu kad viņa dēli gāja pie tēva blakussievām un tika pie bērniem.
Harijs R.
6. martā 12:14
Puse krievijas ir incesta sekas.
Alex Da Silva
6. martā 12:36
Incests pats par sevi nav nekads noziegums. Nebutu meklejushi krievu saitos, atrak uzzinatu, ka Latvijas zhidini zaude nevainibu.. Ne jau ar kaut kadu tur prostituti , pasarg dievs. Pirma sieviete ir mates masa vai brala meita... Un varbut tas ari ir pareizi. Pieredzejushas sievietes iemaca, ko vajag un ko nevajag darit. Bet ne pie prostitutem un sifiliss majas..
Alex Da Silva
6. martā 13:06
Ak nepatik Jums Ka valsti aizskar, bet man pec nedelas Riga baigi patikami ka mani aizskar. Es pirmkart esmu Latvijas pilsonis, nu un es papu neizvelejos. Es esmu baltais, bet tikai , ka mazliet saulites es uzreiz krasojos par mulatu. Tas jus °lauku chindraki un dzeraji esat latvieshi??? Rit sesdiena aizzejiet uz rigas centru un redzesiet kada ir latvieshu kultura, puse pe°ardzerushies, otra puse parvemusies, un miz uz visam malam. IR !% VIDEO AR LATVIESHU KULTURU TIKAI ! NEDELAS LAIKA< RIT KOLEKCIJA PAPILDINASIES< VEL VISMAZ AR !% _ @)> UN VARESHU Jutube ielikt video. LATVIESHI < KULTURALAKA TAUTA Eiropa

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi