Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Inga Maknamara
4. februārī 20:12
Tā ir baisa slimība..Man vecmamma un vectēvs mira ar šo šo slimību..Tāpēc ir izsāpēts,ka mīļš cilvēks lēnām un mokoši izdziest..Labāk uzreiz,kaut zem mašīnas..Turklāt pats cilvēks to nepieņem..Un nekādi skaisti vārdi nelīdz..Tāpēc jāpriecājas par katru dienu,ko dzīvojam.Arī tad ,ja šķiet,ka ir tik grūti,pienākumi daudz un viss apnicis..Jo tā ir laime,pamosties veselam un ieraudzīt sauli..
Beerdrinkers Von Kowelenz
4. februārī 21:22
Jā, jāpriecājas par katra putna, kaķa, saules pateikto labrīt. Tā slimība tiešām ir šausmīga. Bet, kā ir, tā ir.
Cilvēks ar suni
5. februārī 07:24
Līdzjūtība viņai, un tikai līdzjūtība. Cik var saprast, tad viņa saņēma visu labāko, ko vien var saņemt un tagad atkal 4. stadija un varbūt pat metastāzes. Tas ne tikai fiziski ļoti graujoši, bet arī morāli smagi, liekas ka tikko uzvarējis, ka viss murgs jau palicis aiz muguras un atkal atgriezties sākuma punktā.
Numi Dante
5. februārī 14:05
Man abi vecāki nomira ar vēzi-Tēvs pirms gandrīz sešiem gadiem un mamma pirms 1.8 gadiem.Tēvs nodzīvoja vēl četrus gadus pēc diagnozes un viss pasliktinājās aptuveni pēdējo pusgadu,līdz tam tāpat darīja šo un to un brauca ar riteni.Mamma izdzisa nepilnos trijos mēnešos,beigu fāzē ar metastāzēm un ar morfiju iemidzinātā stāvoklī bija.Sekas man-jādzer antidepresanti un ir labākas dienas un ir sliktākas.Katrā ziņā,sekas tas atstājis ir.
Geņa Koloradoss
5. februārī 15:15
Esmu šizofrēniķis. Reizēm domājot par dzīvi un savu kādreizējo ticību dievam...sapratu, ka taisnīgums dabā neeksistē. Nekā taisnīga zem saules nav. Neviens un nekas tevi nesargā, par tevi neiestājas. Nekāda soda pēc nāves- kā to saprot kristietība nav. Kā teiktu sātanists Alisters Kroulijs- just do it jeb vienkārši dari to ko gribi. Viņš gan bija iebraucis auzās, bet viņam sanāca nodzīvot savu dzīvi ar pārliecību. Dieva nav!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi