Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Verners Skučers
11. janvārī 12:48
Jā,protams,ka ir izdevīgāk un ekonomiskāk.Tomēr,par laimi,vai par nelaimi,cilvēku daba ir ieprogrammējusi tā,ka ğimeniskās vērtības stāv pāri brendu lupatām,dārgiem auto,pilnam vēderam utt.Protams,tas ir atkarīgs no katra indivīda,kā ari no vecuma pakāpes.Redziet,mēs rīkojam naudas vākšanas akcijas Ziemassvētkos un bimbājam par veciem vientuļiem cilvēkiem.Nu,tad,mīlīši,aizdomājieties,vai ir vērts dzīvi nodzīvot kā ālavai govij?Dzīves stāsti mēdz būt dažādi,visādi var liktens pavērsties,tomēr ar šo rakstiņu pilnīgi neesmu uz viena viļņa.Lai jums jauka diena!
Geņa Koloradoss
11. janvārī 14:05
Es esmu vēzis vientuļnieks. Dodu padomus par laimīgam būšanu. Samaksa- graudā vai naudā. Tu man iedod desu un es tev pastāstu, ka vientuļi un laimīgi cilvēki desu neēd jo jūtas laimīgi arī bez desas.
Kasiog
11. janvārī 14:28
Apstrīdams pētījums.
JĀZEPS DŽEDAJS
11. janvārī 15:20
Nē tā nav taisnība Diemžēl ir pētījumi kas pierāda vīrietim ir jādzīvo ar sievieti...Un vēl seks tas paildzina dzīves ilgumu Bērni ģimene tas vis ir dzīves sastāvdaļa Un vecumā tie kas nonāk pansionāta Pansionāts ir ļoti slikti
Alida Djatlika
11. janvārī 19:58
Ja, tā saucamā otrā puse, ir mīļš un labdabīgs cilvēks, kurš ir uzticīgs, gādīgs, saprotošs un visādi citādi foršs, tad labāk būt divatā. Par cik tādu ideālu ir, bez maz vai neiespējami atrast, tad jau labāk 1000 gadu dzīvot vienam.
Эгон Волк
11. janvārī 20:59
Jāzep Džedaj, es Tev piekrītu, ka pansionāts ir slikti. Labāk būt vienam savās mājās līdz pēdējam. Arī tad, ja neko vairs nevari. Būt vienam. Mierā. Ar sevi.
Egle
11. janvārī 23:09
Latvijā trulie, homofobiskie, postpadomju pāķiskie latvieši vientuļos cilvēkus noēd psihoemocionāli.
Egle
11. janvārī 23:14
starp citu vārds vientuļš ir pilnīgi nevietā, jo cilvēks var justies vientuļš esot barā un justies harmonijā ar sevi esot viens. Viens nenozīmē vientuļš, viens nozīmē viens un neko citu.
Irena Nelsone
12. janvārī 00:22
Viens garlaicības mākts patērējoš indivīds - sapnis patēriņa ideoloģijai - no vientulības - pirks visu, ko ieteiks reklāmās zilais ekrāns.. :)
Kristaps
12. janvārī 20:24
kāda vaina ? pornhub uz mana 55 collu TV iet no rīta līdz vakaram !!!
Fanko Cohones
13. janvārī 23:14
Es ar jau gadiem dzīvoju viens - pēc vairāk kā 10 attiecību piegājieniem apnika visa liekuļošana, nervu bendēšana un runas par bērniem (kategorisks nē no manas puses par šo tēmu). Tagad varu teikt, ka ir laimīgākais, vai arī - viens no laimīgākajiem periodiem manā dzīvē. Laukos šeptēju pa māju, nodarbojos ar galdniecību hobija līmenī, Rīgā darbā uz vietas jābūt tik dažas reizes mēnesī, lielākoties braucu bārbaudīt vai dzīvoklim viss štokos un lai aizietu uz kādu pasākumu. Katram savs - cits jūtas vislaimīgākais, kad kāda otra pusīte vai cilvēku bars pie sāniem, citam viss kas vajadzīgs pilnai laimei ir pašam savs dabas nostūrītis, radīt kaut ko pašam savām rokām. Netrūkst cilvēku ka nespēj un negrib ticēt ka tā var laimīgi dzīvot :D Bet nu tie ir tādi sekli domājoši, no populārzinātniskās literatūras iedvesmojušies “viszinīši”.... Katram savā dzīvē jāsagatavojas padzīvot vienam pašam, ar savām domām kà vienīgo kompanjonu - jo nāks laiks, kad tad būs jādara šā vai tā.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi