Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Juris Millers
2019. gada 6. decembrī 10:18
jā . meitai par agru , 10 gadu vēlāk jau meita būtu ne tikai pieņēmusi mātes jauno mīlestību , bet būtu priecājusies , ka mātei dzīve sakārtojusies .15 gadīgam skuķim pat psihologs neko neiestāstīs.
Ainars Vīndedzis
2019. gada 6. decembrī 10:49
Bērnudārzs.
Barons N
2019. gada 6. decembrī 11:00
Tad nu gan jājas ja nedzird ka durvis slēdz vaļā
Cilvēks ar suni
2019. gada 6. decembrī 13:31
Atrisinājums vienkāršs, kad meitai paliks 16, tad paņemiet viņu kā trešo un problēmu nebūs.Joks!
Gatis Liepiņš
2019. gada 6. decembrī 20:30
Tad nu gan superraksts. Psihologs kārtējo reizi kaut ko vamslājis, tikai jēga no teiktā nekāda - kārtējais psihologa (vai tādi kas sevi par tādiem iedomājas) bezjēdzīgais viedoklis. Ja runājam par 32 gadīgo sievieti un tās problēmu- rodas iespaids, ka dzīvo spiedīgos apstākļos, kur dzīvoklī vnk nav vietas tam, lai apmierinātu savu miesaskāri. Ja tur būtu atseviška istaba, vai draugam savs kaktiņs, tad arī nav problēmas .. ja tā nav, tad situācija veidojas tāda kāda tā ir tagad... Sen laiks kļūt pieaugušiem.
Inta Indriksone
2019. gada 7. decembrī 07:32
Nu psiholoģe noteikti nav iedziļinājusēs tekstā,ja saka-nu iespējams jums bērns piedzima ļoti jaunai.Varētu padomāt ka to pēc gadiem nevar pateikt,ja meitai 15,bet mātei 32.Un mātei tiešām vajadzētu saprast meitu,ja meita piedzima 17 gados,bet cik gados pati māte uzsāka dzimumdzīvi!!!Pat varbūt tik gados,cik tagad ir meitai.Un paaudze mainās,un seksuālo dzīvi uzsāk agrāk kā viņu vecāki ,un meita iespējams ir greizsirdīga,ja viņa uzskata ka viņa varētu būt tikpat labi tagad mātes vietā,un atvest draugu mājās,un mīlēties.Un ja tā arī būtu un būs,tad seksos gan māte ar savu draugu,un gan meita ar savu draugu.
Ieva Celma
27. janvārī 09:51
No mātes puses nepiedodama uzvedība. Pusaudzei dziļa trauma.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi