Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Nazars
2019. gada 7. novembrī 21:01
Īsts cirks ar medpersonālu! Sākas gaudulīgo nostāstu sērija?? Ārsti dara savu darbu, pilda darba līgumā noteiktos pienākumus, par ko saņem atbilstošu atalgojumu! Latvijā tas nav augsts nevienā jomā, bet ārsti jau to nezin, jo saņem pat ļoti pieklājīgu atalgojumu ,salīdzinot uz pārējo fona!
Ika Uta
2019. gada 7. novembrī 21:03
Interesanti, ja kāds no "kalpiem" dabūs ar bruği pa savu gudro galvu, vai mediķi arī steigsies glābt to nožēlojamo dvēseli? Stipri šaubos! )))
Inese Čipāne ( Lubgāne )
2019. gada 7. novembrī 21:48
Latvijā esmu saskārusies neskaitāmas reizes ar ļoti iejūtīgiem, gudriem ārstiem, kuri pilnība atdevušies savai profesijai. Un, diemžēl, ir arī pilnīgi pretēji gadījumi. Raudāt gribas abos gadījumos - gan aiz aizkustinājuma par cilvēcisko, gan aiz bezspēcības ledus aukstā virssvārča priekšā. Vai algas ko izmainīs? Domāju, ka jā. Daudzi ārsti "izdeg" strādājot 2-3 vietās. Un tās nav 2-3 apkopējas slodzes, kad mugura sāp no slotas vicināšanas. Ārstu darbs ir tika pat atbildīgs, kā pedagogu, jo viņi ļauj piedzimt, izaugt par cilvēku un aiziet kā cilvēkam. Saprotu, ka daudziem ir arī negatīva pieredze, un te tā žults nāk ārā. Bet, mīļie cilvēki, kāda būtu jūsu atdeve, ja algas diena ir ikmēneša ņirgāšanās par padarīto? Vai būtu milzu atdeve? Bet šajā profesijā, paldies Dievam, ir tomēr cilvēki ar lielo burtu, talantīgi un gudri, kuri arī par šo niecīgo samaksu nekramē koferus un nebraudz dakterēt uz ārzemēm, bet paliek šeit, un cenšas savu darbu izdarīt pēc vislabākās sirdsapziņas. Un par to paldies dakteriem. Lai veicas panākt savu taisnību!
Oliniete
2019. gada 8. novembrī 01:53
Nazars Var redzēt, ka nko nejēdz no situācijas medicīnā. Mana tuva radiniece strādāja par vecmāti RDZN. Dežūra 24 stundas, tad 2 dienas brīvas, kurā vienu dienu guli, otru mēģini kaut kā māju un ģimeni apvākt. Izskatījās pēc monstra - riņķi zem acīm, mūžīgi neizgulējusies. Alga mēnesī 350 eur. Normāli, ne? Kad 24h esi atbildīgs par 2 dzīvībām vienlaicīgi.
MP
2019. gada 8. novembrī 11:28
https://www.mk.gov.lv/sites/default/files/editor/infzin_2018.1.2.cet_publ.pdf Uz ātro atrasts saits, kam valsts tērē budžeta līdzekļus. pamatinfo apakšā. Un var tikai pabrīnīties, cik mazu daļu no tā aizņem ārsti un skolotāji, cilvēki, kuru mūsu dzīvē ieņem tik svarīgu lomu, bet cik daudz ir ierēdņu un KONSULTANTU UN SPECIĀLISTU!!!!!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi