Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
39 komentāri
Sakārtot:
MikeKoglin
10. septembrī 06:11
Njā..diezgan pozitīvi pamācoši mūsu bērniem.Tā ir norma.Debiliodi.
Onslows
10. septembrī 07:17
Un kāda ir viņas orientācija?
Rita MT
10. septembrī 07:51
Labs stāsts dienas sākumam! Skaista meitene, lai viņai veicas. Onslow, tev dirsu plēš, kāda viņai orientācija? Man, piemēram, pilnīgi vienalga, vai meitene ir homo- vai heteroseksuāle. Es esmu mēs!!! Ir ļoti labs seriāls Sense 8. Tam, neskatoties uz visu tā murgaino sižetu, ir ļoti laba doma iekšā. Mēs visi esam pilnvērtīgi cilvēki...hetero, homo, bi, transgenderi...
Arvidas Sabonis
10. septembrī 07:52
Sorosa vai kāda cita liberastijas sējēja apmaksāts raksts? Rinkēviča?
Jānis Rožkalns
10. septembrī 08:57
Cilvēka attīstībai vajadzētu iet uz izaugsmi, nevis uz degredāciju. Ar šādu vērtību izkropļošanu sabiedrībā, atgriežamies dziļā tumsonībā un degredācijā. Agnis Štifts, Dr.med., Dr.hon. c.ASL, P. Stradiņa slimnīcas ārsts, Docents, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris::::::::::: “Viens no parafīliju jeb seksuālo perversitāšu variantiem - homoseksuālisms jeb dzimumtieksme uz sava dzimuma indivīdu, slimību klasifikācijā vēl aizvien nav ierindots kādā šauri norobežotā šķirklī. Daļa ārstu aizstāv viedokli, ka homoseksuālisms varētu būt iedzimta slimība un kā tāda - grūti ārstējama; daļa uzskata, ka slimība ir dzīves laikā iegūta psihoseksuāla novirze un to var sekmīgi ārstēt. Abos gadījumos tā tomēr ir slimība, kuru jāārstē, nevis slimība, ar kuru jāsamierinās vai pat jālepojas. Tāpēc ir dīvaini, ka paši slimnieki šo perversiju nereti uztver kā retu, savdabīgu īpašību, pat priekšrocību (!?) un kategoriski atsakās to ārstēt. Protams, ārstēšanās ir iespējama bet būs sekmīga tikai tad, ja slimnieks pats tai piekritīs un to vēlēsies.”
Egle
10. septembrī 09:05
Latvānija ir homofobisks miests un te kā parasti salien vieni un tie paši morālie kropļi. Un tiešām, kāda starpība, kāda viņai orientācija, tas tik ir svarīgi tizlām homofobiskām pastalpabirām. Tādi mēsli ir pastalas, pretīgi Eiropas atkritumi. Un ko tas vecais izdzimtenis zem manis te raksta vispār suņa murgi, laikam bērnībā galvu atsitis pret tēva P daudzas reizes.
Jānis Rožkalns
10. septembrī 09:20
Akadēmiķis Viktors Kalnbērzs, ārsts, ķirurgs, visā pasaulē slavens operāciju lielmeistars, vairāku valstu zinātņu akadēmiju akadēmiķis::: Vai homoseksuālisms ir slimība? Ko jūs kā ārsts, kā akadēmiķis par to varat teikt? - Kā ārsts šo parādību es neuzdrošināšos nosaukt par normu. Skaidrs ir tas, ka faktiski ir pat bīstami homoseksuālismu atzīt kā normu.
Jānis Rožkalns
10. septembrī 09:21
Žurnāls KLUBS, ārsts venerologs J.Ķīsis:::: --- Taisnā zarna nav domāta cietu objektu ievadīšanai un izvadīšanai, sekas var būt nopietnas. --- 57 procentiem vīriešu, kas dzīvo ar vīriešiem, atrod cilvēka papillomatozo vīrusu, kas izraisa kārpiņu-smailo kondi-lomu - augšanu. Neārstētas tās var pārtapt ļaundabīgā veidojumā. --- 80 procentos gadījumu anālais sekss dod asiņainas traumas.Homoseksuāliem vīriešiem taisnās zarnas vēža gadījumu ir vairāk nekā sievietēm dzemdes kakla vēžu. --- Ir vēl vesela rinda citu vīrusu un sēnīšu infekciju, kas apdraud nedrošā anālā seksa piekopējus. Traumu blaknes ir hemoroīdu un zarnas iekaisumu attīstība.
Juris Inkognito
10. septembrī 09:57
Kāpēc tādam deģenerātam kā eglem te vēl nav aizliegts komentēt?
Jānis Rožkalns
10. septembrī 10:10
Tagad nav boļševiku, kas terorizē sabiedrību, toties ir sarkano mutanti "LGTB & Co", dīvaini, agresijas pilni cilvēki, kas neapjēdz elementāras dzīves pamatpatiesības, ienīst demokrātiju, tikumību un AR VARU, MELIEM, UN BEZKAUNĪBU, cer uzspiest savas perversās idejas arī Latvijai. Labi zinot, ka vismaz 70% sabiedrības, TAS NAV PIEŅEMAMS. LGTB pulciņi ir īstas sektas: - fanātiski tic un sludina pilnīgus melus, - noraida zinātni un medicīnu, - konstruktīva, faktos balstīta diskusija neiespējama, - pārējiem adresē draudus, - savu apsēsto ideju bīdīšanai izmanto afēristu piešķirto naudu(SOROSS u.c.), un - noraida demokrātiju, ka sabiedrības dzīvi nosaka vairākums.
dzintra
10. septembrī 10:17
Nu re,ko te mums cenšas "iebarot"....Drīz lasīsim priecīgus rakstus par to,kā šie "brāļi un māsas" ,nezinot par savu "radniecību" apprecēsies un radīs kroplus bērniņus.Un cik tas viss ir brīnišķīgi.un cik šāds bērns,kuram ir divas "mātes" vai divi "tēvi"ir laimīgs,un cik tas viss ir normāli.Viens tāds "laimes bērns "egle jau mums ir.Kaut gan,spriežot pēc komentāriem,nemaz tik laimīgs nav,jo visi viņam dara pāri.Tad nu jāizgāž sava netīrā žults uz cienījamiem cilvēkiem,kā J.Rožkalna kungs.Jūs,egle,esat ļoti ļoti slims/slima/ un Rožkalnam jūs neesat cienīgs pat ūdeni pasniegt.Kaunieties!
beerdrinkers
10. septembrī 10:19
Rožkaln, vecais pirdien, raksts nav par homoseksualitāli, bet gan par bērniem, kuri ir ieņemti ar donora spermu! Tiešām no visa raksta izlobījāt tikai divus vārdus- mātes lesbietes??? Raksts nav par to! Cilvēki, cik jūs esat nožēlojami.
beerdrinkers
10. septembrī 10:23
dzintra, nav zināms, kurš no jums ir lielāks idiots- tu, Rožkalns vai Egle:)
dzintra
10. septembrī 10:37
Paldies!Labi,ka vismaz jūs,beerdrinker,neesat idiots,bet papūlaties izlasīt to rakstu!Nav jau nemaz tik garš un laiks,kā redzams,jums ir.Jūs laikam vēl neesat pamanījis,ka Latvijā jau ilgus gadus tiek propogandētas homoseksuālas attiecības un arī šajā rakstā tas tiek caur puķēm darīts.Kāpēc jūs uztrauc Rožkalna vecums?Jūs arī neesat nekāds jaunais un būsiet vēl vecāks,ja Dievs dos.
beerdrinkers
10. septembrī 11:13
Nemanīju rakstā ne mazākās homoseksuālisma propagandas pazīmes. Bet katrs jau redz to, ko grib redzēt. Piemēram, Rožkalns, izlasot rakstu, iedomājās cieta priekšmeta ievadīšanu taisnajā zarnā:))) onkul, tu tak ir viens vecs izvirtulis:)))

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi