Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
25 komentāri
Sakārtot:
Joziene Čukstiene
17. jūnijā 14:21
Baisi,ka nabadzības dzīti, uz otra nāvi gaidot,cerībā saņemt vienu gadu tos Jūdasa grašus skrien laulāties...Svētības tādai laulībai nav un nebūs ,bet karma uzgulsies uz Latviju kā tādu.
+
17. jūnijā 14:24
Ļoti labi,kāpēc pensionāriem jābūt vientuļiem,ja var satikt savu otru pusīti un baudīt dzīvi vecumdienās.
vsp
17. jūnijā 14:29
Nozīmē tikai vienu,ka Valsts savus vecos cilvēkus tik tālu novedusi izmisumā,lai laulātos dēļ smieklīgā pabalsta.
Zz
17. jūnijā 14:30
Pareizi, viens pensionārs nemaz nevar izdzīvot, jo viena pensija, tāpat ká viena minimālā aiziet komunālajos. Drīz vispār būs tādas komunalkas, ka 2-istabu dzīvokli īrēs 2 ğimenes.
pensionārs
17. jūnijā 14:33
latvijas republika,'labklājī'bas ministrija,vsaa- direktore inese šmitiņa,kad atdosiet pensiju,ko esmu nopelnijis,,,,apzogat no 2013 gada,'pārkāpjot MK noteikumus nr.165.
Evita
17. jūnijā 14:38
Vai kāds ir padomājis,ka sekcijas mirušajiem vairs netaisa un miršanas apliecības izraksta pat neapskatot...Kas kontrolēs cik ir iedotas saldās tējas ? Neviens !!!! Gads paiet un precies atkal ! Melnajiem atraitņiem un atraitnēm sākas ziedu laiki !
Juhans
17. jūnijā 14:39
Mīlestība tieši vecumā ir visnoturīgākā, jo vecumā jau veči nevar paiet pa kreisi.
Juhanam
17. jūnijā 14:44
Nemuldi Juhan. Večiem acis zib uz visām pusēm ...Man stāstīja draudzene,kura bija nolīgta palīgos vecākam kungam....Viņa vecene teikusi, par To nesatraucieties viņam sen vairs nestāv. Draudzene saka,līdzējusi iet vannā un vecim uzreiz bijis gaisā,kad uz viņu skatījies.
Pensionars
17. jūnijā 14:48
Murgs , kada milestiba , vai tiesam jau smejas par pensionariem , vajprats ,kad bus labas un cienigas pensijas lai varetu labi dzivot ,nevis preceties meklet kadas otras pusites ...... .........!!!!!!!!
Decoy
17. jūnijā 14:55
I dunno what are available and possible themes for LV but am normal boy and care..about girls aswell. If not believe then delay cause EU stress took its portion.
aha
17. jūnijā 15:18
nu un neviens normāls pensionārs šo valsti apdāvināt nevēlas! Jo savu dzīvi cītīgi strādajuši, bet tās ubagu pensijas...! tad labāk uzdāvināt kadam māju, zemi un lai maksā kaut ko pārtikai, bet ne ko zagļu valsts pārvaldei atstāj!
Inese
17. jūnijā 15:31
Ļoti laba tendence! Daudzi pāri ir nodzīvojuši kopā 20 vai 30 gadus, un nav laulājušies. Ja kopīgu bērnu nav, tad pēc "drauga" nāves otrs neko nemanto. Visu savāc mirušā tālāki radi, ja tādi ir. Izmaiņas likumā beidzot cilvēkus rosina oficiāli sakārtot savas attiecības.
vecais stebere
17. jūnijā 15:44
nu kad tad, ja ne tagad--- zem bērza zara līganā klāj sūnās kāzu gultu...
Liene
17. jūnijā 16:18
Iespējams, ka tas neturpināsies ilgi, jo, ja likumdevēji šito joku sapratīs- vienā zibenīgā acumirklī izdos papildinājumus likumam, piemēram, ka nelaiķa pensiju varēs saņemt tikai tad, ja nodzīvoti laulībā, teiksim vismaz 25 gadi.
nu
17. jūnijā 16:19
kas grib, lai...

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi