Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Inese
15. jūnijā 08:09
Ļoti labs un gudrs raksts! Daudzi mūsdienu bērni un jaunieši ir bezpalīdzīgi. Nupat bija gadījums. 14-gadīgs bērns (!!!) pazuda Jūrmalā, pie Lielupes stacijas. Jaunietim bija izlādējies telefons, nevarēja atrast ceļu uz mājām!!! Neprata iekāpt vilcienā un aizbraukt atpakaļ uz Rīgu!!! Gāja kājām un apmaldījās Babītes mežā. Visu nakti viņu meklēja glābēji un armija, par laimi, atrada. Visos rakstos šis gara auguma puisis tiek saukts par bērnu! "Bērns bija nobijies, bērns var nerunāt ar svešiem", utt.
Noyb
15. jūnijā 08:14
Palidz gan..bet personai kautkas cits notika ar veselibu. Tacu normals tikai nesaprot zimes no preteja dzimuma. Nevar uzminet kurai interese un kurai neinterese..
Decoy
15. jūnijā 08:16
Why none informs person how to try join anyway? Can always kick out if something goes sideways but was never in so cannot be out and doesn't know how it would be like yet.
Spier
15. jūnijā 08:17
I persona sam saglasilsa poprobovat iz sa personalnih pricin..
Juhans
15. jūnijā 08:55
Visi bērni ir jāčipē, jo, piemēram, ja bērns ir čipēts, vacāki var ne tikai redzēt kur viņš ir, bet arī, ar ko viņš ir kopā, ko runā un pat patīt atpakaļ, lai saprastu, kāpēc tas tā notikās.
Ego
15. jūnijā 11:13
Tas, ka vecāki savas psihotraumas pārnes uz bērnu, ir taisnība. Mani ielika no pirmās klases vidusskolā, kaut blakus bija pamatskola ar labāku programmu. Un tikai tāpēc, ka mātei bija nācies 7.klasē mainīt skolu, un "kaut ko tāāādu" viņa nevienam nenovēlot. Sākumā pateica, ja negribēšu iet vidusskolā, varēšu aiziet citur, toties, ja gribēšu - tepat viss ir. Kad pienāca laiks posties uz arodskolu, protams, mani nekur prom nelaida, dabūju pilnīgi bezjēdzīgi atsēdēt vidusskolu līdz beigām.
Infor
15. jūnijā 12:07
Psiho dakteri : kas kait decoyam ? HellP
Bobis
15. jūnijā 13:11
Tehnoloģija iznīcina cilvēka spēju domāt
Rukšēvičs
16. jūnijā 12:45
Labs piemērs tam, cik sīči atkarīgi no tehnoloģijām, ir manis paša ģimenes un radu bērni. Nekādi mazie ar vairs nav - viens pamatskolu tikko jau pabeidzis, daži vēl pa pēdējām klasēm perās un ar drīz cauri. Bet pamēģinu tikai iminēties, ka ko nepieciešams mājās izdarīt laukos un lai noliek savas ierīces - lamāšanās, trauku plēšana un tā tālāk. Pārsimts eur iztērēju priekš signālu slāpētāja, ar to nav ne wifi, ne mobilie tīkli, vispār nekā - pāris dienas paraudāja un beigās jau nāca paši beidzot ārā un sāka interesēties par to, kā bites spieto, kas dārzā aug. Tehnoloģiju lietošu bērniem vajadzētu stingi jo stingri uzraudzīt un ierobežot, pie nekā laba tas nenovedīs viss.
septiņdesmitgadnieks
16. jūnijā 18:38
Tad, kad es gāju skolā tā ap dārgo Ņikitas Sergejeviča un Leonīda Iļjiča valdīšanas laikiem, tad tā laika skolnieku vidē bija populāra anekdote. " Jānīti par ko tu gribētu kļūt?" Jautā pieaugušais. " Par radioklausītāju!" Atbild Jānītis. Tagad visi jaunie gribētu kļūt par viedierīču lietotājiem. Nezinu ar ko tas viss beigsies. Nekā laba neparedzu.Vienai manai paziņai ir divi puikas, tā vidusskolnieku vecumā. Skolu pameta, sēž mātei uz kakla un datoros.
666 propoganda
17. jūnijā 15:24
un,kaa vienmer, biorobots juhans ir klaat, ar savu chipizaacijas propogandu, kaut tu vienreiz atstieptos, dauni !!!!! tev vajag, shauj sev to cipu, bet vnr, aizveries, un beidz dirst publiski.
dabiska atlase ir okei
17. jūnijā 15:25
musdienu tehnika ir labs atlases instruments. graudus no pelavaam, taksh ir jaatlasa.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi