Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
194 komentāri
Sakārtot:
Ivo
13. jūnijā 06:27
Man vecākā bija + 20 ......
f
13. jūnijā 06:28
labprāt iespraustu kādai 16gadīgai
fakts ir tāds ka....
13. jūnijā 07:19
tas ir tikai pētījums nevis dzīve !!!! realitāti parāda reālā dzīve. večiem vajag 20 + vienmēr , jebkurā vecumā. jo vecāki , jo vairāk grib jaunāku. tā ir realitāte .
hmm
13. jūnijā 07:34
Kad biju jauns, tad iekāroju nobriedušas 35+ . Tagad, kad pašam pāri par 50, stāv tikai uz padsmitgadniecēm.
fakts
13. jūnijā 07:39
Visu izšķir slāpes. Ja esi kārtīgi nogribējies un cita negadās, tad mierīgi norullēsi arī kādu babuļku. Jo vīrietis var pārgulēt ar jebkura vecuma sievieti, nav svarīgi - jauna vai veca, galvenais, lai tā viņam neriebtos.
:)
13. jūnijā 07:58
Kārtējais muļķu mierinājums narcisa egoistiskajām vecmeitām
Pmps
13. jūnijā 08:06
Miltus meklē, jo ap to vecumu 35, sievietes seksuālā ziņā sasniedz pilnbriedu.
Atver acis!
13. jūnijā 08:19
Vai tiešām jaunu meiteņu mīļotāji domā, ka jaunās meitenes mīl viņu vecās miesas? Smieklīgi. Man kaimiņš ir 56 gadīgs, atvedis sev 23 gadīgu skuķi, kura atbraukusi uz Rīgu no drausmīgiem pāķiem, tēvs miris, māte dzer kā stirna, darba apkārt nav, mācīties nav naudiņas, bet gribas skaistu dzīvi, kur ir viss un uzreiz, tāpēc atrada vecāku veci, lai ātrāk sasniegtu savu mērķi-but sociāli nodrošinātais, nestrādājot ne dienas. Ārzemēs tā nav, tur sieviete, pat bezdarbniece, negulsies apakšā vecam āzim, jo tur soc. aizsardzība ir augstā līmenī,pat pēdējā dzērāja un sliņķe, saņems lielu pabalstu, nevis kasis sirmus pautus vecam vecim. Lūk, tā ir visa taisnība par jaunām meitenēm un vīriešiem pec 40. Negribas to redzēt, vsi ne?
Juhans
13. jūnijā 08:19
Ja visi vīrieši tiktu čipēti, tad viņi neiedoršinātos pārkāpt laulību.
Fakts
13. jūnijā 08:22
Svaigas puķes ir svaigas puķes.
nu nu:)
13. jūnijā 08:34
vīriešus piesaista fluīdi. viņi paši nezin, cik viņai var būt gadu. tā vienkārši notiek. bet ja ieciklējas tikai uz "jauna", var sekot Liiiiiela Vilšanās.....:)
Pednadzor
13. jūnijā 08:35
Ķuzis vēl nav izķēris visu kiberfilus?
pff
13. jūnijā 08:40
Pilnīgs bulšits tas pētījums, vecāki izvēlas jaunākas lai paildzinātu savu seksuālo spēju varēšanu bet jaunakie izvēlas vecākās jo vienaudzēm viņi ir neinteresanti maka neesības dēļ.
kaķis.
13. jūnijā 08:40
starp citu, mūsdienās ir ļoooti daudz sieviešu pēc 40, kurām, ja pasi nepaprasīs, tas jauneklis i vecumu nepateiks!;) tur, tajā lietā ir cits āķis, ne vecums. bet ja vecis slimīgi koncentrējas uz padsmitniecēm, tā jau ir diagnoze. un viņi paši to parasti noliedz, bet ir līdzīgi kā brāļi, ja pavēro ,kā airē pa dzīvi. nu ne īpaši veiksmīgi, diemžēl... mūžīgās alkas, kas nav piepildāmas!! :D
Rio
13. jūnijā 08:55
Somijā vienkārši jaunās metienes noēdušās kā cūkas un ir nepievilcīgākas par 40 gadniecēm, kas daudzmaz rūpējās par savu izskatu!!! Mums jau lēnām tas pats notiek, ja pavēro jauniešus. Meitenes nemaz nav pievilcīgas vairs. Bet varbūt es vienkārši esmu normāls. :D

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi