Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Smecernieks
2019. gada 6. jūnijā 12:36
Priekš manis kā latvieša, video ir bezjēdzīgi ielikts.
strādāju ofisā
2019. gada 6. jūnijā 12:50
vajadzētu aizliegt vilkt nost kurpes darba laikā un atkailināt pēdas! tik grūti koncentrēties, kad viena priekšā man uzvelk un novelk, spēlējas ar kurpēm. sevišķi, ja pēdas tik maigas un sarkani nadziņi.
ja je ji
2019. gada 6. jūnijā 13:04
biksites ir tikai trauceklis
Absurds
2019. gada 6. jūnijā 13:16
Kā var vispār kaut ko tādu piespiest darīt. Es neklausītu.
Vajadzetu
2019. gada 6. jūnijā 14:08
Ari pie mums izskatit daudzus jautajumus shaja joma. Piemeram, kajas staveshana darba vieta. Kada starpiba, vai pardevejs sezh vai stav. Galvenais piecelties un apkalpot, kad ienak klients.
Apsurdam
2019. gada 6. jūnijā 15:55
Sociālās normas ir diezgan stingri iedzītas cilvēkā un pie daudzām viņš pat nepiedomā, bet pilda. Mums tak ar ir tādas, kas citur nav iedomājamas un pieņemamas.
Egoisms
2019. gada 6. jūnijā 16:40
Darbi ir dažādi. Ja viņa,piemēram, pantiņus lasa bērēs, tad varētu tā būt. Bet ja par kapraci - tā gan nebūtu īstā vieta augstpapēdenēm.
pie mums,
2019. gada 6. jūnijā 17:03
otra galējība, gan "veči". gan ohujennās daiļavas augu gadu slāj pludmales, čībās, briesmīgs, nožēlojams skats :(
Ashton Brione
2019. gada 6. jūnijā 20:35
Jus vаrаt mаksаt рar 50 % mаzак раr еlекtrоеnеrgiju, nеkаdа vеіda mаldinоt vаi раrkaрjot lіkumu! Еs іesаku vіsіеm іzlаsіt so rакstu – http://bit.ly/lesspaid Es tо еsmu іzmаntojis kорs dесеmbra, un rеkіns раtiеsаm ir kluvіs mаzаks!
Elementāri
2019. gada 6. jūnijā 22:02
Sitie ir visi tie praidisti-liberasti-feministi vienā personā. Kuri bāžas iekšā un māca japāņiem kultūru. Vārdu sakot neomarksisti.
elementāri >to Absurds.
2019. gada 6. jūnijā 22:08
Kaut vai stjuartēm ir uniformas. Iesaku pētīt politkustības. Skatīties, kas notiek pasaulē kopumā. Kā tiek uzspiesti praidi u.t.t. Ja ir analitikas spējas, fiksējot vairākus gadījumus, var sākt veidot kopējo bildi un nebūs pārsteigumu. Kāpēc jūk ģiemenes. Kāpēc izcērtas tā vienādi visās valstīs meži. Kāpēc biržā svārstās cenas. Kāpēc netiek apkarota pornogrāfija u.t.t.
..
2019. gada 6. jūnijā 22:19
Kas tur nesaprotams. Sorosi un visi šitie liberasti bāžas Japānā ar savām liberastijām. Un grib spridzināt augšā valsti un kaut kāda sorosiskā opozicijā - kā jau visur - tagad uztaisa pieprasijumu ministram. vai var aizliegt piem. stjuartēm prasīt tāda tipa uniformu. Ministrs par cik valdība saprot, ka tie ir kaut kādi neomarksisti, saka - viss ok nomierinieties. Un tālāk ceļ šumu pa visu pasauli ka japāņi uzspiež kurpes uz papēža darbā. Nu kas tur tik grūti atšifrējams ka visur apkārt pa citām valstīm var redzēt piemērus un shēmas, kā liberasti visu bīda un stumj. Eģiptā praidus u.t.t. Kā Krievijā piem. tās Sorosa dāmas, kas plikiem pupiem tur kaut kādu feminismu bīda.. Varētu padomāt ka pirmoreiz ko tādu redzat. Baigos jaunumus atraduši neatšifrējamos.
keks
2019. gada 4. augustā 23:47
Protams, ka sievišķīgāk izskatās ar augstpapēdenēm, bet ja veselība neļauj tad nevajag ... Bet pēc kā tā meitene izskatās, garos svārkos un botās? Būtu viņai vairāk prātiņa, vilktu pie botām džinsus.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi