Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Onslows
22. maijā 07:29
Nedaudz par mollīgu!
Andris Bērziņš
22. maijā 09:14
Par daudz tās sievietes vienam džekam
Maira Šlujeva
22. maijā 10:42
Jā, Andri. Sevišķi, ja jaunēklis sver kilogramus 56... Traki Jums mazajiem vīrietīšiem, kuri sievieti uz rokām panest nejaudā :-)
beerdrinkers
22. maijā 11:08
Divus gadus domāja un izdomāja? Nez, pēc kādiem kritērijiem viņi to izdomāja? Skaistums ir subjektīvs, piemēram, priekš manis skaistākie ķermeni ir vieglatlētēm. Bet šai "zinātnieku" grupai (kādu zinātni viņi pārstāv?), skaistam ķermenim ir vajadzīgs silikons priekšā un pakaļā. Interesanti, pirmssilikona laikā sievietēm nebija skaistu ķermeņu? Un tagad nedabīgais ir skaists?
Arnis Steinbergs
22. maijā 11:53
Vajadzētu ātri saklonēt.Man patīk.
beerdrinkers
22. maijā 13:25
Starp citu, viņu zīmētajam skaistas sievietes ķermeņa ideālam, lieliski atbilst Monika Belucci, bez šaubām šarmanta sieviete. Silikons dibena vaigos gan nav, bet krūtīs salikts ir riktīgi. Viņai bija skaistas krūtis, nebūt ne mazas, normāls izmērs, starp otro un trešo. Lūk, kā jūs domājat, viņa, bez silikona pupiem, zaudētu savu seksuālo pievilcību? Tak nē! Un Sofi Marso to pašu izdarīja- nokāva savas, dabas dotās, skaistās krūtis. Es nesaprotu, kamdēļ sievietes tā dara? Rezultātu panāk pretējo.
Geneva Erstad
22. maijā 19:42
Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – https://cuu.su/latmk Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
Inga Černika-Zariņa
23. maijā 09:30
Interesanti, vai celulīts tagad ir obligāts skaistuma priekšnoteikums? Līdz šim tas tika uzskatīts par lielāko skaistuma ienaidnieku un bija izskaužams jebkuriem līdzekļiem. Bet šai dāmai, kā redzams peldkostīmā uzņemtajos foto, augšstilbus "rotā" izteiksmīgs celutīts - nevienmērīgs tauku slānis un ne pārāk tvirta āda.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi